Velký letní horoskop – Býk: Čeká ho léto snů, zejména v lásce mu hvězdy drží palce

Býci by se měli snažit pro klid v duši před dovolenou dokončit všechny pracovní resty, aby si dokázali co nejlépe užít skvělé dny volna, kdy nebudou mít žádné povinnosti a mohou lenošit a dopřávat si to, co během roku běžně nemohli. Jak na tom budou Býci v létě s láskou nebo se zdravím a kde je čeká ideální dovolená?

Milí Býci, před vámi je léto snů. Bude sice trochu záležet na vás, jak si vše dokážete zařídit, ale hvězdy vám po oba letní měsíce skutečně drží palce. Planeta aktivity a energie Mars je po celý červenec a kousek srpna ve vašem znamení Býka a přeje jakékoliv formě aktivní dovolené. Dokonce i ti, kteří budou muset přes prázdniny pracovat, si nemusejí zas tak stýskat, práce jim půjde pěkně od ruky a ještě stihnou vyrazit na pěknou dovolenou nebo prodloužené víkendy. Hvězdy přejí i společenským setkáním. Býci si mohou vynahradit všechny zanedbané či pozapomenuté oslavy a svátky svých blízkých a přátel. Stanou se skvělými organizátory letních párty, grilování i příjemných chvil v kruhu nejbližších. Posledních čtrnáct dnů v srpnu je sice čeká „návrat na značky“, začnou se připravovat na nové pracovní úkoly, povinnosti a možná i studium, ale stále vše budou zvládat na jedničku.

Býci a láska

Jestli někomu během letních měsíců bude v lásce přát štěstí, tak to budou Býci. V druhé polovině července planeta lásky Venuše vstupuje do spřízněného znamení Raka a všem Býkům začnou milostné hody. Pro ostatní budou okouzlující, šarmantní a velmi přitažliví. Lásky i sexu si užijí do sytosti, jen kolem 25. července by měli být trochu uvážlivější a opatrnější a nevrhat se do milostných dobrodružství přímo po hlavě. Následky letních lásek by je později mohly překvapit. I srpen je v milostných vztazích pro Býky nadmíru příznivý. Mohou se náhle zamilovat, seznámit s někým opravdu vzrušujícím, užít si sexu i romantiky. I pro ty, kteří hledají blízkou duši, je to velmi vhodný čas k seznámení a možnosti navázání perspektivních vztahů. Konec srpna se už nese v opatrnějším duchu a možná se mohou dostavit výčitky svědomí či vystřízlivění z milostné jízdy posledních dnů a týdnů.

Býci a zdraví

Býci by měli rozhodně využít přízně hvězd a snažit se o pozitivní změny, a to také v oblasti zdraví a prevence, více věnovat pozornost svému tělu, skladbě jídelníčku a myslet i na štíhlou linii. V období letních měsíců by se těmto zrozencům mělo dařit, pozor si musejí dát jen na rychlé teplotní výkyvy (klimatizace, průvan), a také ledové nápoje a zmrzlina jim mohou v létě přivodit nachlazení. Všeobecně by se měli snažit snížit příjem tuků, omezit přílohy a bílé pečivo a naopak dát přednost zelenině a ovoci.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Býky: úrodnější rovinatá místa, vinařské oblasti, mírnější podnebí. Býk jako zemní znamení vyhledává spíše okraje velkých aglomerací, klidná místa se spoustou zeleně, u nás je to určitě Litoměřicko a na Moravě například Haná.

Na znamení Býka příznivě působí mořská voda, sluníčko a lenošení na pláži. Dobře mu dělají také večery strávené v příjemné hospůdce či taverně při poslechu tiché, nevtíravé hudby u dobrého jídla a skvělého vína a v přátelské společnosti.

Pro Býky cestovatele a milovníky cizích zemí je ideální Kypr, Lotrinsko, Provence, Rhodos, Kréta, z měst Mantova, Parma, Dublin, Luzern nebo Curych.

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska dovolená Býk léto 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.