Velký letní horoskop – Panna: Během července se zamiluje, v srpnu zlepší život

Panny se mohou opravdu těšit na léto. Budou moci spřádat své sny, do jejichž realizace se pustí už od začátku července, opravdový úspěch zažijí během srpna. Co čeká Panny v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

Do znamení Panny 4. srpna vstoupí jeho vládce – planeta Merkur – a Pannám se začne dařit ve všem, na co si jen pomyslí. Navíc 20. srpna do spřízněného znamení Blíženců dorazí i planeta aktivity Mars a všechny jejich záležitosti se dají do pohybu. Je tedy pro vás tedy lepší, milé Panny, naplánovat si dovolenou spíše na červenec, abyste pak mohly plně využít všech těchto aspektů ve své práci či podnikání. Během července byste se měly věnovat svým přátelům, chodit do společnosti. Možná zde potkáte novou lásku. Právě v prvním prázdninovém měsíci se můžete zamilovat a prožít krásný letní flirt, který vám patřičně zvedne sebevědomí.

Panny a láska

Ti z vás, kteří budou připraveni a budou stát o rozptýlení v osobním životě, mohou prožít krásné letní lásky. Od 18. července je Venuše, planeta lásky a partnerských vztahů, ve znamení Raka a bude ve vás probouzet citlivost, touhu po něžnostech a jemných dotycích. Budete přístupnější a otevřenější nejen k seznamování, ale i k vstupu do stálého partnerství či založení rodiny. Ti z vás, kteří žijí ve stálých partnerských vztazích, mohou během července vyřešit nebo si vysvětlit různá nedorozumění. Letní bouřky pominou a černá mračna se rozplynou a vy budete mít pocit, že se na vás zase usmálo milostné štěstí. Máte velkou šanci obnovit a oživit stávající vztahy nebo najít novou lásku. Od srpna se více uzavřete a budete se věnovat pracovním povinnostem.

Panny a zdraví

Vaše zdraví bývá spojeno s psychikou více než u ostatních znamení. Měli byste více dbát na prevenci a dostatek času věnovat také svému tělu. Neuškodí vám pohyb, protože vaše intelektuálně laděné znamení nejraději čte, počítá a analyzuje a tyto činnosti se vykonávají většinou vsedě. V letních měsících můžete konzumovat dostatek sezonního ovoce i zeleniny, vyhřívat své tělo na sluníčku a užívat si dovolené. Pak vás může podzim zastihnout ve skvělé formě a váš imunitní systém bude nastartovaný pro zimu.

Jak v létě relaxovat?

Panny by se měly přinutit k pohybu. Cvičení je pro toto znamení dobré i kvůli zažívání a také pro zklidnění nervové soustavy. Pro uvolnění těla i mysli je dobré plavání, cvičení v bazénu. Vhodná je i jóga nebo taj-či, které vylaďují čakry a celý organismus.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Panny: Panny mají rády klidná místa, kde si mohou opravdu odpočinout od svojí práce i množství lidí. Užijí si dovolenou v lázeňské oblasti, kde mohou plnými doušky relaxovat a dávat do pořádku psýchu i tělo. Masáže, různé léčebné procedury, kosmetické zábaly, nová, zdravější skladba jídelníčku, to je to, co je zajímá a co dokážou ocenit. Určitě je uspokojí pobyt na nějaké samotě, ideální je pro ně Šumava.

Pro Panny cestovatele a milovníky cizích zemí je skvělá volba Chorvatsko, Švýcarsko, Řecko, Turecko, z měst Paříž, Lyon, Štrasburk, Los Angeles, Boston, Brindisi.

Sdílejte článek
Štítky zdraví léto láska dovolená Panna léto 2022 letní horoskopy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.