Celebrity

2. června 2023 18:30

Kisa Císařová

Veronika Žilková o vztahu s Holomáčem: Pepa je v řadě, čeká jako správný ctitel

30+ Otázek Veronika Žilková

Přestože byl pro Veroniku Žilkovou (61) krach manželství s Martinem Stropnickým (66) obrovskou životní ranou, herečka se jako už mnohokrát v životě dokázala oklepat a jít dál. Pochopení a otevřenou náruč našla u Josefa Holomáče (63), se kterým ráda tráví společné chvíle. Jak to ale s rockerem doopravdy mají?

„Stále jsme s Pepou kamarádi. Je rozvedený a já jsem pořád ještě ve fázi soudu,“ odpověděla Veronika Žilková v pořadu 30+ Otázek na otázku, zda pořád platí, že jsou s Josefem Holomáčem pouze přáteli. Přesně tak se totiž herečka o vztahu s muzikantem vyjadřuje. Vypadá to, že se nechce pouštět do oficiálně potvrzeného vztahu, dokud za sebou nebude mít rozvod se svým stále ještě manželem Martinem Stropnickým. Že ale k baskytaristovi kapely Argema chová silné city, doložila její odpověď na otázku, zda je otevřená případným pozváním na rande.

„Jako od někoho jiného? To asi ne. Pepa je v řadě, čeká jako správný ctitel. Takže až budu volná, musím jít na první rande s ním. A pak uvidím,“ svěřila se s úsměvem oblíbená herečka, která aktuálně září v seriálu Dobré zprávy. V něm hraje velmi svéráznou a trochu hippie umělkyni a v neposlední řadě taky matku postavy Vladimíra Polívky (33). A právě poslední jmenované bylo pro Veroniku velmi příjemným bonusem k roli. „Měla jsem skvělého syna Vladimíra Polívku a já s Polívkovými kamarádím už dlouho. S Bolkem jsem natočila film Zapomenuté světlo a teď hraji u něho v divadle,“ objasnila.

Řeč ale přišla i na její vlastní děti. Herečka prozradila, že její nejmladší dcera Kordula, která se věnuje jezdectví a závodění, propadla lásce ke koním v pěti letech. „Držím mobil a točím. A jak to točím, mám zavřené oči, abych to neviděla, protože se strašně bojím,“ zněla její odpověď na dotaz, co se jí honí hlavou, když Kordula závodí.

Čtěte také: Veronika Žilková je na Kordulu pyšná. Herečka řekla, jak se liší od sestry Agáty

Dokázala by říct pochvalnou i kritickou věc o hereckém projevu syna Vincenta? A jaký nejzajímavější poznatek přivezl další syn Cyril z cest po světě? Co byla první věc, kterou Veronika řekla své nejmladší vnučce Rozárce? Jak často se jí podaří vyjet na procházku s kočárkem? A na co se nejvíce těší v létě? To vše a mnohem více se dozvíte v pořadu 30+ otázek, který můžete zhlédnout ve videu na začátku článku. Kromě jejích odpovědí navíc exkluzivně uvidíte místo, kde se seznámila s Pepou Homoláčem.

Sdílejte článek
Štítky Veronika Žilková vztah otázky herečka děti randění 30 otázek Josef Holomáč

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.