Celebrity

4. prosince 2022 17:43

Tomáš Durčák

Výjimečná slova Zlatovlásky. Jorga Kotrbová zareagovala na smrt kolegyně

O tom, jak dnes žije bývalá slavná herečka Jorga Kotrbová (75), toho příliš známo není. Nejenže před téměř 20 lety pověsila herectví na hřebík, ale už téměř dekádu s médii vůbec nekomunikuje a žije zcela v ústraní. Nyní však udělala vzácnou výjimku.

Milionové dědictví a život v ústraní

Svou poslední roli ztvárnila v roce 2003, načež s herectvím definitivně skončila. Dle některých hlasů za její předčasný odchod do důchodu mohl milionový majetek, který zdědila v restituci po otci. Díky němu již nadále nemusela pracovat a mohla si naopak začít plnit své sny. V Ludvíkově pod Smrkem na Liberecku si pořídila ranč s koňmi a přestěhovala se tam i s nejbližší rodinou.

Jorga Kotrbová se proslavila také v komedii Pátek není svátek:

Veřejný život a herecké role Jorga Kotrbová před téměř deseti lety vyměnila za přírodu, zvířata a také starání se o vnoučata svých dvou dcer Julie a Tamary. „Nezlobte se, nedávám už rozhovory. Jsem v důchodu, užívám si rodiny a venkova, jsem už osoba neveřejná,“ zareagovala nekompromisně herečka známá z pohádek Zlatovláska či Honza málem králem na snahu deníku Aha! získat s ní rozhovor.

Pár výjimečných slov

Asi jediná slova mimo omluvu a odmítnutí jakéhokoli vyjádření Jorga médiím řekla až tento pátek, kdy ji kontaktovala Frekvence 1 ohledně francouzské herečky Mylène Demongeot. Ta ve čtvrtek 1. prosince ve věku 87 let zemřela a s českou herečkou ji pojila trojice filmů o Fantomasovi, ve kterých Kotrbová právě Mylene dabovala.

„Je to smutné, nikdo nemládneme,“ reagovala na informaci o smrti francouzské kolegyně pětasedmdesátiletá Kotrbová. „Ale nezlobte se, žiju mimo Prahu a s médii jinak nemluvím,“ promptně jakoukoli šanci na další ihned utnula.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.