Vystupovala s Kanyem Westem, teď exotická Monteiro zavaří v seriálu Romanu Zachovi

ZOO (117) – Příjezd Naomi zaskočí Romana i Adélku

Exotická Jessica Monteiro se náhle objeví ve dveřích a převrátí život zamilovanému páru Romanu Zachovi (49) a Michaele Tomešové (32) coby Romanovi a Adélce naruby. Po návratu z Afriky shání azyl a potřebuje s ošetřovatelem legalizovat sňatek. Roman totiž dosud skrýval tajemství – manželku. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Její africký manžel je ve vězení a v zoo nikdo netuší, že je Roman Pekař v podání Romana Zacha ženatý. A už vůbec to netuší jeho přítelkyně Michaela Tomešová coby Adélka. V okamžiku, kdy se to dozví, ji to nemile zaskočí. A to ještě nepřišla ta hlavní novinka – legalizace jejich sňatku kvůli oficiálnímu pobytu Naomi. „Z produkce mi zavolali, že hledají etnický typ herečky, ale víc informací jsem o příběhu neměla,“ přiznává Jessica, která se až po obsazení dozvěděla, co ji čeká.

„Přijedu z Afriky a neměla bych moc dobře umět česky, obrátím se na Romana a doufám, že mi pomůže. S sebou mám i dceru Abebi. To, že se objevím, rozhodně Adélce radost neudělá. Ale protože má dobré srdce, dopadne to…“ prozrazuje svůj děj seriálová Naomi, kterou diváci poprvé uvidí v seriálu ZOO v úterý večer na Primě. „Moc jsem se na první den těšila, ale byla jsem hrozně nervózní. Jsem velká trémistka, takže ten první den byl opravdu ve velké nervozitě. Pak to ze mne naštěstí celkem opadlo. Roman Zach je úplně úžasný a Míša Tomešová, která hraje jeho Adélku, je moje dlouholetá kamarádka. Jelikož seriál nesleduji, ani jsem nevěděla, že tam hraje, a byla jsem mile překvapena,“ popisuje první natáčení v seriálu exotická kráska, jejíž tatínek pochází z Guiney-Bissau a maminka je Češka.

Jessica od dětství miluje tanec a ten jí přihrál do života jedinečnou šanci – být po boku amerického rappera Kanyeho Westa při jeho světové tour. „Byl to největší zážitek mého života. V okamžiku, kdy jsem byla na castingu a když to nakonec klaplo, jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu – že to bude tak obrovská show. Do té doby jsem nikdy s takovou produkcí nespolupracovala. Polovinu tour si vůbec nepamatuji. Byla to taková euforie, první koncert mám totálně v mlze. Vešla jsem na stage a spustila autopilota. Bylo to tak obrovské. Nakonec jsem ty tour odjela tři,“ popisuje Jessica. Kdyby ji dnes někdo v noci probudil, odtančila by to. „Jasně, nedávno jsem to zkoušela. Ale už nejsem tak mladá jako předtím, tak jsem se lehce zadýchala,“ směje se.

Čtěte také: S líbáním není problém, říká Eva Burešová ke žhavé scéně s Tomášem Klusem v seriálu

Dnes se Jessica živí jako herečka, natáčí reklamy a ani tanci se nebrání. „Taneční svět se začal protínat s tím hereckým. Docela dost se živím natáčením reklam. Dělám to odmalička, protože jsem holt typ, který tu, když jsem začínala hrát, moc nebyl. Později jsem se dostala do seriálu a teď se to veze. Překvapuje mě, že dost často hraju postavu, která se jmenuje Kateřina, takže kromě ZOO, kde teď hraju někoho z Konga nebo odkud, většinou hraju Češku,“ směje se Jessica. Jedno přání ale má. „Miluju pohádky, takže můj sen je třeba nějaká královna, to by mi vůbec nevadilo. A možná ještě, ovšem z druhého soudku, bych si klidně zahrála něco opravdu temného, abych si musela sáhnout na dno,“ uzavírá sympatická herečka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.