Celebrity

4. února 2023 08:00

Eliška Reiglová

Lucia Siposová o vztazích na natáčení Černých vdov. Jak to dámy mají v zákulisí?

Premiéra: Černé vdovy II v sobotu ve 21.45 na Primě

Hvězda seriálu Černé vdovy Lucia Siposová (42) promluvila o tom, jak vnímá své herecké kolegyně Jitku Čvančarovou (44) a Janu Plodkovou (40). „Máme mezi sebou chemii. Jde to jako po másle,“ uvedla pro Prima Ženy Siposová ke spolupráci s Plodkovou a Čvančarovou.

Začátek druhé řady Černých vdov zůstává v intencích řady první a hned v expozičním díle autoři překvapivě otočí děj – vdovy jsou opět v roli vražedkyň, opět řeší vztahy a opět se musí vypořádat s černým byznysem. Čekají je přitom ještě zapeklitější okamžiky než v řadě první. Jisté ale je, že Jana Plodková, Jitka Čvančarová i Lucia Siposová budou divákům rozdávat napětí i humor. Právě Lucia Siposová pro Prima Ženy prozradila, jak se její postava od první řady změnila.

„Veronika se moc nezměnila. Daná situace je taková, že jakmile se člověk dá do hry s podsvětím, tak zákonitě to brzy začne být ne úplně zábavné a ne úplně lehké. Ta druhá série už není tak komická, ale je dost drsná. Je to dost černá komedie. S každou novou situací se to víc a víc zamotává a víc se na hrdinky valí tíha toho podsvětí,“ řekla Lucia Siposová pro Prima Ženy, co mohou diváci čekat od Černých vdov II., které můžete pravidelně sledovat ve středu ve 20:15 na Primě.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Komu první díl dlouho očekávaného pokračování oblíbeného seriálu unikl, může se podívat na extra reprízu v sobotu ve 21:45 na Primě, hned po premiéře rodinné show se zvířaty Šampioni.

Podívejte se na další vtipnou scénu ze II. řady Černých vdov:

Fanoušci temné zábavy si první sérii nemohli vynachválit a doufali, že druhá vznikne brzy. Na obrazovky se dostává nakonec až tři roky po premiéře první řady. Scenáristé totiž šli naproti dalšímu přání diváků, kterým bylo další díly o něco přiostřit.

„Já mám pocit, že to je strašně zábavné. Když jsem to četla, tak mi to osobně přišlo ještě zajímavější a dynamičtější než první série. Byla jsem napjatá, co se tam stane, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat ve finále. Veronika si ale ten svůj nadhled a přemýšlení v momentu ponechala,“ potvrdila pro Prima Ženy představitelka Veroniky, že s Černými vdovami se diváci nudit nebudou.

Máme mezi sebou chemii, říká o Plodkové a Čvančarové slovenská herečka

Jitka Čvančarová (44), Jana Plodková (40) a Lucia Siposová spolu absolvovaly natáčení seriálu už podruhé a potvrdily, že tvoří dynamické trio. Rozumí si nejen jako Johana, Renata a Veronika, ale také jako herecké kolegyně a přítelkyně. Právě z toho, jak dobře se jim spolupracuje, vznikla i myšlenka na další sérii.

„Obě moje kolegyně jsou velmi kreativní a bylo skvělé nechat se tím unášet. Máme mezi sebou velmi dobrou chemii a myslím si, že vzájemně se inspirujeme a že se nám spolu dobře hraje. Jedna druhou jsme si navnímaly, to na tom bylo úžasné. Když spolu pracujeme, jde to jako po másle. Když jsme končili natáčení, všichni jsme si říkali, že bychom mohli vymyslet třetí sérii, panovala tam dobrá energie,“ dodala pro Prima Ženy okouzlující slovenská herečka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.