Zděšený Albert se strachuje o zdraví. Tuší, že Kristýna plánuje zákeřnou pomstu

ZOO (111) – Znáte se od dětství

David Gránský je coby Albert Polák protřelý lump, jenž bez problémů ušije boudu na kohokoliv v okolí. Jenže teď to vypadá, že se role obrací a terčem se stává on. Zjistí totiž pravdu o Kristýně v podání Sáry Milfajtové (31) a začne se bát. V dětství ji trápil, a tak nyní očekává náležitou odplatu. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Nějakou dobu se nové průvodkyni v zoologické zahradě dařil tajit skutečný důvod, proč se nechala zaměstnat zrovna ve Dvoře Králové. Kvůli babiččině návštěvě však bylo Kristýnino tajemství vyzrazeno a ukázalo se, že Alberta nejen zná už z dřívějška, ale od dětství ho miluje. Přestože Anežka dodržela slovo a nikomu dalšímu nic neřekla, PR manažer se o jejich známosti přece jen dozví.

Jeho maminka se totiž v infocentru setkala s Kristýninou babičkou a společně poseděly u kávy. Díky tomu má paní Poláková větší přehled než samotný Albert. „Martincová je ta holka od starých Pučkovic ze statku. Když jsi ještě jezdil k babičce Polákovic na prázdniny, Martincovi tam mívali pravnučku. Takovou malou otravnou holku, co za tebou pořád běhala,“ vypráví mu maminka a Albertovi, který uzavřel s Kamilem nechutnou sázku týkající se právě Kristýny, začíná svítat.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Svou domněnku si následně ověří a vyslechne část Kristýnina rozhovoru s kolegyněmi. „Když mě někdo zradí, jdu po něm tak dlouho, než mu to vrátím,“ svěřuje se holkám v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. „Počkám na správný čas a pak uskutečním svůj plán. Dotyčný bude ještě litovat, že mě vůbec kdy potkal,“ přiznává trochu hrozivě Kristýna, zatímco Albertovi schovanému v křoví z toho jde mráz po zádech. „Chce se mi pomstít!“ přiběhne vyděšeně za Luborem a strachuje se, aby ho třeba neplánovala zabít nebo ho jinak zmrzačit. Byla by něčeho takového schopná?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.