Drsný rozchod Mariky a Filipa. Fotograf schytá úder kytarou

ZOO (110) – Nechci ti ublížit

„Nechtěl/a jsem ti ublížit.“ Jedna z typických rozchodových frází, jíž si vyslechlo mnoho nešťastně zamilovaných. Dočká se jí i Denisa Pfauserová (34) coby Marika v populárním seriálu. Kopačky od Filipa v podání Tomáše Kluse (36) však nepřijme tak lehce a smířlivě, jak by se mohlo zdát. Po prvotním šoku se rozhodne fotografovi pomstít a jejich hádka skončí ránou do hlavy. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Zatímco ve skutečném životě se Denisa Pfauserová těší na miminko a září spokojeností, v tom seriálovém zažívá pravý opak. Přestože to vypadalo, že po sérii nevydařených románků, jimiž zaháněla smutek z rozchodu s Janem Kopečným coby lumpem Kamilem, konečně našla štěstí v podobě fotografa zoologické zahrady Filipa, idylka dlouho netrvala. Lásku si totiž nelze vynutit.

Marika se do bývalého olympionika bezhlavě zamilovala a během mžiku s ním plánovala budoucnost včetně svatby a dětí. Toho se zhrozila především Sid a vymyslela tajný plán, jak Filipa před Marikou zachránit. Nejenže jí nevyšel, navíc ve fotografovi znovu probudila naději, že by mezi nimi mohlo být něco víc než pouhé přátelství.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Filip proto nijak neotálí, donese Sid kytku a následně záchranu jejího života okoření vroucím polibkem. „Nemůžeš to zkoušet pořád dokola. Musíš s tím přestat. Jinak to skončí špatně pro nás oba,“ žádá půvabná blondýnka. Naneštěstí ani jeden z nich netuší, že svědkem jejich pusy byla Sylva Machyánová, která bohatou dědičku sklářského impéria vůbec nemá v oblibě. Neváhá a jakmile se jí naskytne možnost, informuje o tom Mariku. Okatá brunetka tak v dalším díle seriálu ZOO, na nějž se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, nastoupí na Filipa: „Proč ses včera líbal s Annou?“ ptá se ho se slzami v očích. Namísto upřímné odpovědi ale uslyší jen obligátní: „Mariko, já ti nechci ublížit.“

Čtěte také: Ovčík vyhlásí Viky válku. Zlikviduju tvoji firmu, vyhrožuje

Dramatický rozchod

Nešťastná žena se ho už dál na nic nevyptává a spěšně s pláčem odchází. Filip ji chce zastavit, kamarád Roman mu však domlouvá: „Buď rád, že to takhle dopadlo. Rychle, bez emocí,“ vidí to vcelku pozitivně. To se ale šeredně plete. Marice se totiž vše rozleží v hlavě, přijde za Filipem do baru a požaduje, aby jí vrátil darovanou kytaru. „Nechci, abys z ní měl radost,“ řekne mu podrážděně, vytrhne nástroj z rukou a naštvaně odchází. Za moment se ale vrátí a vší silou ho s ní udeří do hlavy. Takový rozchod ještě návštěvníci baru neviděli!

Mohlo by vás zajímat: Jak řeší rozchod s partnerem jednotlivá znamení? Lev křičí, Býk se začne přejídat


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.