Filip nedokáže být se Sid jen kamarád. Záchranu života okořenění polibkem

ZOO (110) – Kytka a přátelská pusa od Filipa

Tomáš Klus (36) se jako fotograf Filip nenechá jen tak odbýt, a jakmile vycítí příležitost, chopí se jí. Zalíbení v Michaele Pecháčkové (19) coby Sid ho stále nepřešlo a i hrdinnou záchranu života využije ve svůj prospěch. Podlehne mu konečně krásná blondýnka? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Mladá ošetřovatelka Sid sice tvrdí, že má ve svých citech jasno a jediným vyvoleným je pro ni čerstvý milionář Haďák, její chování a činy tomu ale moc nenasvědčují. K Tomáši Klusovi (36) coby fotografovi Filipovi ji to táhlo od počátku jeho nástupu do zoologické zahrady a k nevěře jim chyběl už jen malý krok. Po vytrvalém naléhání Sid si nakonec nechal Filip říct a ustal se snahou ji získat. Ovšem jen do chvíle, než vyslechl část jejího rozhovoru s Eliškou. Mylně si z něho vyvodil, že má stále šanci.

Proto na nic nečeká a hned druhý den překvapí bohatou dědičku sklářského impéria květinou. „Není to žádný balící pokus. Jen poděkování za to, že jsi mi pomohla dostat objektiv zpátky,“ vymlouvá se Filip a děkuje půvabné blondýnce za pomoc při pátrání po zloději, jenž mu ukradl drahou fotografickou výbavu. Šibalský úsměv ale prozrazuje, že má něco za lubem. „Říkal jsem si, že když ti dám kytku, budu ti muset dát pusu,“ culí se fotograf.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Sid se nakonec nechá přemluvit a s přátelským polibkem souhlasí. K Filipově smůle je však vyruší Eliška, a tak bývalá sportovní hvězda bere rychle do zaječích. Nicméně vzápětí si to vynahradí, když v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, hrdinně zachrání Sid před splašeným Frantou Kolmanem a jeho vozíkem, jemuž se zasekla rychlost. „A mám tě!“ přitiskne Filip krásnou ošetřovatelku k dřevěnému sloupu.

Čtěte také: Kristýnino tajemství vyzrazeno. Do Alberta je zamilovaná už od dětství

Ačkoliv to neplánoval a jeho cílem opravdu bylo zachránit Sid, nezaváhá a využije příležitosti. „Nestihl jsem ti dát tu pusu,“ připomene jí a políbí. Blondýnka ho jen s velkým sebezapřením znovu odmítá a naléhá, aby veškeré pokusy vzdal. Jejich malé tajemství však nezůstane beze svědků. Nechá si nepřející Sylva pro sebe, při čem je spatřila?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.