Móda a krása

15. března 2018 07:30

Martina Čerňanská

Zatočte s vráskami mezi prsy! Prozkoumejte, jaké jsou vaše možnosti.

Většinou řešíme vrásky kolem očí nebo mračivku na čele, ale když sjedeme pohledem dolů mezi naše ňadra, zjistíme, že v dekoltu už to začalo také! Jak se vrásek mezi prsy účinně zbavit?

Kůži na obličeji opečováváme jak poklad, hýčkáme ji séry, krémy s kolagenem a hydratačními maskami. Co ale když náš skutečný věk začnou prozrazovat prsa? Třeba právě vráskami, které se dělají mezi nimi? Můžete vyzkoušet některou z našich rad anebo raději všechny dohromady!

1) Spěte na zádech!

Opravdu, je to drobnost, ale z dlouhodobé perspektivy naprostý základ. Jakmile zjistíte, že stále spíte na boku, přeučte se na záda! Pokud noc co noc mačkáte ňadra k sobě, kolem 35. roku se začnou v dekoltu rýsovat nežádoucí dráhy! A budou ještě horší, když toho hned nenecháte. Spací poloha je zvyk, který můžete natrénovat. Uvidíte rozdíl, pokud bude kůže na hrudi noc co noc vypnutá, oproti tomu, kdy ji budete každý spánek rolovat k sobě.

PŘEČTĚTE SI: 4 DŮVODY, PROČ JE LEPŠÍ SPÁT NA ZÁDECH

2) Zahoďte pushapku

Stejně se už moc nenosí! V módě jsou daleko přirozenější ňadra, než tomu bylo před pár lety. Jistě, každá chce trochu nahnat objem a přizvednout, ale nic se nemá přehánět! Pokud vám prsa trčí dopředu jako odkládací stoleček a ještě je máte nacpaná k sobě, nemůžete se divit, že se ta rozkošná čárka mezi nimi po čase začne měnit v královnu všech vrásek. Takže dobrou podprsenku ano, ale nechte ňadrům přirozený rozestup.

3) Bez sluníčka, prosím!

Jistěže ten opálený dekolt v bílé košili zdobený zlatým řetízkem vypadá báječně, ale otázka je, jak jste přišla k tomu bronzu. Opalování je pro citlivou kůži na dekoltu jako vstupenka do “vráskolandu”. Nejenže kůže ztratí pružnost, ale také se můžou objevit skvrny a vyrážka od slunce. Uvědomte si, že zatímco zbytek těla vystavíte sluníčku spíše výjimečně, obličej a dekolt koukají ven pořád, takže dostávají od slunce zabrat stejně. Pečlivě se mažte vysokým faktorem, a to i při prvním jarním slunci. Také existuje příjemná alternativa zvaná DSM – dobrý samoopalovací krém!

4) Klobásový jed

Přiznáváme, že lákavě to nezní, ale botox prý umí pomoci i s vráskami mezi ňadry. Pokud si s rýhami mezi prsy nevíte rady, skočte to prokonzultovat s odborníkem na estetickou dermatologii a poslechněte si, jaké máte možnosti výplní. Vydrží to cca 3 až 4 měsíce, tedy alespoň přes letní sezonu a to už stojí za to.

5) Protivrásková podprsenka

To je vynález! Její tvůrkyní je Nizozemka Rachel de Boer, která už před lety hledala způsob vyhlazení svého dekoltu, a tak spala s polštářem mezi prsy. Pak přišla s nápadem přišít doprostřed mezi košíčky dvě ponožky, aby udržely prsa na svém místě. A to už byl jen krůček k její patentované noční protivráskové podprsence! Pokud spaní na zádech nezvládnete, pořiďte si také jednu.

PŘEČTĚTE SI: PODPRSENKOVÉ CHYBY A JAK JE NAPRAVIT

6) Mažte, mažte, mažte

Pokud nešetříte na obličeji, kolem čtyřicítky si už nemůžete dovolit šetřit ani na dekoltu! Existují samozřejmě krémy vyvinuté přímo na pokožku ve výstřihu, ale v podstatě postačí, když se stejnou péči, jakou ráno a večer věnujete své tváři, postoupíte směrem dolů a zastavíte se těsně pod prsy. Namažte si zkrátka celý obličej, krk, dekolt a prsa tím nejlepším, co máte a dělejte to opravdu poctivě a denně. Rutina se v tomto případě vyplácí!

Mohlo by vás také zajímat na téma ňadra:

autor: KU

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.