Celebrity

8. března 2023 15:30

Eliška Reiglová

Sagvan Tofi: Ženy jsou to nejhezčí na světě. Vztah s tou nejdůležitější herec tajil

Bodyguardi (1) - Přichází hvězda

Zpěvák a herec Sagvan Tofi (57) byl v 80. letech dívčím idolem a na každém prstu mohl mít klidně deset žen. Zájmu něžného pohlaví si užíval a jeho životem tak prošlo ohromné množství krasavic včetně těch slavných. Svůj nejdůležitější vztah ale dlouho tajil.

Pro Sagvana Tofiho byla 80. léta divoká. Dařilo se mu jako herci, zpěvákovi a ženy se kolem něj točily jako planety kolem Slunce. On sám nikdy nepopíral, že je jejich velký milovník a na svá léta v obležení něžného pohlaví rád vzpomíná. A jak potvrdil přijetím role v originální humorné gangsterce Bodyguardi, moc se neprožívá a umí si navíc ze svých předností a náklonnosti k ženám udělat i legraci.

Exkluzivní ukázka: Jak na ženský? Hvězda v podání Sagvana Tofiho ví. Poslechněte si zkušenosti, které předal svým bodyguardům.

Ačkoliv přesně neví, kolik dam měl, vnímá je s velkou úctou a mluví o nich jen v superlativech. „Jestli jich bylo 924 nebo 1024? Vážně nevím. Ženy jsou to nejhezčí na světě, co může chlapa potkat. Vedou se kvůli nim války, chlapi chtějí být slavní, aby získali jejich pozornost. A já měl to štěstí, že mi na to stačily tři filmy,“ pochvaloval si Sagvan Tofi svůj status mezi ženami pro Blesk.cz.

Fanynek na ikonu 80. let stály celé zástupy a některým fanynkám se poštěstilo tak, že i ony zaujaly jeho. Životem mu ale prošla i řada slavných žen a nechybí mezi nimi ty, za kterými se pánové otáčí dodnes.

Slavné krásky po boku Sagvana Tofiho

Na natáčení filmu Kamarád do deště II. to zajiskřilo mezi Sagvanem Tofim a Simonou Krainovou (49). V plánu už byly dokonce i zásnuby, ale modelka tehdy přišla na to, že pro něj není jedinou ženou, s níž sdílí své soukromí. Herec souběžně chodil s Darou Rolins (49) a v důsledku nevěry o obě krásky přišel.

Krátkou roli partnerky v životě Sagvana Tofiho hrála i modelka Alena Šeredová, která dnes žije spokojeným rodinným životem v Itálii a chystá svatbu s miliardářem. S ní i nadále udržuje přátelské vztahy a před lety ji pozval na muzikál Děti ráje, čímž potvrdil, že rozchod neproběhl ve zlém.

Utajovaná láska

Ačkoliv byl Sagvan Tofi dlouho bouřlivákem, jedna žena mu v životě dokázala udat směr. Alena Zdárská, se kterou žije už více než 20 let, byla pro fanoušky překvapením, ti totiž žili v dojmu, že herec je sám a stále si užívá svobody. Realita ale byla taková, že právě partnerka a dcera Satine mu pomohly ke zklidnění.

Sdílejte článek
Štítky Itálie Dara Rolins herec Slunce Sagvan Tofi Simona Krainová Alena Šeredová Bodyguardi Alena Zdárská prima+

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.