7 předpovědí na 7 příštích dnů. Jaký bude týden od 5. prosince? Šťastný i náročný zároveň

Podívejte se na přehledný hvězdný manuál na tento týden. S našimi předpověďmi a dobrými radami pro každý den můžete úspěšně projít všemi úskalími a správně využít dobré šance, které vám hvězdné nebe nabízí v týdnu od 5. prosince 2022.

Denní průvodce na týden od 5. prosince pro všechna znamení zvěrokruhu:

Pondělí 5. prosince

Den, ve kterém chodí městem Mikuláš a obdarovává malé děti, ty zlobivé vlídně kárá. Jeho svátek slavíme však až 6. prosince, což má údajně být i datum jeho úmrtí. Pravděpodobné to ale moc není, protože křesťané byli známí tím, jak dobře dokázali přizpůsobovat svůj kalendář významných dnů tomu, co už v lidových tradicích dávno existovalo. Mikulášův svátek přesně koresponduje s pohanským svátkem zrození bohyně lovu Diany.

Dneska se Luna pohybuje ve štědrém znamení Býka a krásně koresponduje s velkorysostí a dobrotou sv. Mikuláše. Mohli bychom být spokojení a sytí, plní lásky ke svým bližním. Dokážeme ochraňovat a pečovat o druhé.

Úterý 6. prosince

Dnes pozor na lehkovážnost, samolibost a arogantní myšlení. Je možné, že si všechno tak trochu přifoukneme, zveličíme. Může nás provázet i nekritičnost k vlastním poznatkům a geniálním myšlenkám.

Středa 7. prosince

Obtížná opozice mezi Sluncem a planetou Mars může komplikovat naši schopnost jednat a rozhodovat se. Můžeme pociťovat rozpor mezi naší vůlí, nasazením a cílem. Můžeme být také dost agresivní, výbušní nebo prchliví. Každopádně dnes máme sklony k plýtvání energií naší i našich blízkých.

Čtvrtek 8. prosince

Nejkritičtější den celého prosince. Za prvé brzy ráno v 5:07 hod. proběhne úplněk v Blížencích, za druhé jeho vliv bude zesílen obtížnou T-kvadraturou, do které budou kromě Slunce a Měsíce zapojeny planety Merkur, Venuše, Mars a Neptun. Tento den po nás bude vyžadovat sebeovládání a naši zvýšenou pozornost. Zejména ráno by měla být ve střehu znamení Blíženců, Střelce, Ryb a Panny. Všichni bychom měli jednat uvážlivě a s respektem k druhým.

Ústředními tématy úplňku budou kariéra a seberealizace a také touha poznávat nové věci i lidi a učit se něčemu novému. Snažte se nepodléhat plačtivým náladám a sebelítosti. Udělejte si čas jen pro sebe, ale nezapomínejte ani komunikovat s ostatními. Jen pozor, ať někomu slovem neublížíte.

  • Zdraví: Chraňte si ruce, ramena, plíce a průdušky. Pozor na nachlazení, chřipku, těžkou manuální práci.
  • Zajímavostí pro všechny, kteří rádi pozorují oblohu, je, že Měsíc v úplňku zakryje planeta Mars.

Pátek 9. prosince

Poslední z řady obtížných dnů. Víkend již přinese uklidnění a stabilizaci našich citů. Tak si dnešek nepokazte něčím zbytečným, neuváženým. Nic nepřehánějte a nechvástejte se. Přiznejte, že i ti druzí jsou dobří a něco umějí. Někteří mohou mít i větší nároky na hýčkání v milostných vztazích, pokud nebudou svým partnerem vyslyšeni, neměli by si náklonnost vynucovat.

Sobota 10. prosince

Dnes vstupuje planeta Venuše do znamení Kozoroha a přináší zejména do našich vztahů uklidnění a stabilitu. Lásku budeme brát vážně, naše city jsou solidní, spolehlivé a věrné.

Neděle 11. prosince

Pěkná adventní neděle, která přináší soucit, starostlivost i lásku. Ale také bohužel vzbuzuje u některých z nás pocity žárlivosti nebo posedlosti. Zejména znamení Raka a Kozoroha by mohla podlehnout dojmu své moci nad druhými nebo filozofii citového vydírání. Jde ale jen o prchavý okamžik, který nepotrvá déle než pár hodin. Večer může přijít krásné usmiřování.

Podrobné horoskopy pro všechna znamení si můžete přečíst ZDE

EXKLUZIVNÍ předpověď numeroložky Lenky Suchardové na tento týden:

Nepropadejte panice, že ještě nemáte vše, co jste už loni touto dobou měli na vánoční svátky připraveno či zvládnuto. Nechejte všemu přirozený průběh, nesnažte se něco zrychlovat či zpomalovat. Tyto dny se navíc nesou v plodném duchu. Udělejte si chvilku na nikým nerušený magický rituál a sepište si seznam svých přání. Čím jasnější a konkrétnější budou, tím větší šance na opravdové zviditelnění. Můžete se tak dočkat všeho, o čem jste kdy snili. Nebojte se být šťastní.

AURU tohoto týdne podle kartářky Helen Stanku si můžete poslechnout zde:

V tomto týdnu by vás ještě mohlo zajímat:

Sdílejte článek
Štítky láska Mars Merkur Venuše Vánoce advent úplněk Neptun týdenní horoskop Měsíc Slunce svátek Blíženci Střelec

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.