Alex plánuje rozchod s Petrem. Ten ale její lest prokoukne

ZOO (39) – Nedělej mi do holky

Krásná Alex dospěla k rozhodnutí, že její vztah s úspěšným soudcem Petrem nemá žádnou budoucnost. Plánuje rozchod. Jenže neví, jak na něj. Zamilované zpěvačce sice pomohou románek ukončit přátelé, Petr ale jejich lest odhalí. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak k tomu dojde.

Markéta rozhodně nečekala, jak velký vliv budou mít její slova o pravděpodobné délce trvání vztahu Alex a Petra. Když od fešného soudce dostala kopačky, rozhodla se svůj žal zapít u Marka v baru. Tam si k ní přisedla Viky, které bylo půvabné právničky líto a chtěla svou vymyšlenou sestru Alex obhájit faktem, že Petra skutečně miluje a nejedná se z její strany o kalkul nebo pouze snahu vyhrát sázku, kterou s ní Markéta uzavřela.

Místo toho jí ale soudcova bývalka nasadila do hlavy brouka. Nejenže v ní vzbudila ještě větší výčitky svědomí a pocit, že jí Petra neprávem ukradla, navíc ji přivedla na značné odlišnosti, které mezi krásnou barovou zpěvačkou a úspěšným soudcem jsou. „Nemají spolu vůbec nic společného. Petrovi kolegové mají doma vzdělané ženské na úrovni. Jak jim bude vysvětlovat, že si našel nějakou fuchtli z baru?“ předvídá vývoj vztahu zoufalá Markéta, pro kterou Petr znamenal celý život.

Petra překvapí přítel Alex

Chtě nechtě si tak vzájemné odlišnosti uvědomí i Viky a rozhodne se, že se musí jako Alex s Petrem rozejít. Jenže to je pro zamilovanou dívku téměř nemožný úkol. Proto prosí o pomoc Marka s Vojtou. Mladší bratr jejího nejlepšího kamaráda nelení a zařídí Alex prvotřídní důvod k rozchodu. Soudce se nestačí divit, když je u společného oběda vyruší statný muž a přisedne si k nim. „Doufám, že mi tady neděláš do mojí holky,“ směje se v nadsázce na Petra, který je viditelně zaskočený a moc neví, jak reagovat.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Zdá se, že Vojtův plán vyšel a rozchod proběhl snadno a rychle, aniž by musela Alex cokoliv říct. Petr se ale do baru vrátí a v dalším dílu seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, náhodně vyslechne rozhovor Vojty a jeho kamaráda. „Kdyby bylo potřeba znovu, klidně dej vědět. Jí budu dělat kluka kdykoliv a kdekoliv,“ směje se spokojeně Vojtův známý.

Přestože už byla Alex smířená s tím, že Petrovi velmi ublížila a jejich vztah tímto výstupem skončil jednou provždy, nic takového se nestane. To, co vyslechl, celou situaci zásadně mění. Soudce je sice naštvaný, že si Alex není jistá, zda s ním chce být, kamarád Břéťa mu ale odhalí i její úhel pohledu. Co když se jednoduše bojí, že pro něho není dost dobrá? Petr by jí měl dát jasně najevo, že o ni stojí, a rozmést všechny její pochybnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.