Ariana Grande skoncovala s botoxem a výplněmi. Chci více rýh od smíchu, tvrdí

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, zda Ariana Grande (30) podstoupila plastickou operaci. Zpěvaččin vzhled totiž za dobu její kariéry prošel výraznou proměnou. Nyní se v upřímném videu přiznala k několika kosmetickým procedurám, které však už pro ni jsou minulostí.

Ariana Grande podle svých slov absolvovala za svou desetiletou kariéru „tuny kosmetických procedur“. Promluvila o tom ve videu, které před časem sdílel na svém Instagramu časopis Vogue. Popová hvězda přiznala, že si nechala několikrát zvětšit rty a podstoupila také vyhlazení vrásek pomocí botoxu.

Mohlo by vás zajímat: Ariana Grande ulovila ženatého herce s miminkem. Vztahů už rozvrátila více

„Během několika let jsem měla tuny výplní ve rtech a botox. Přestala jsem s tím v roce 2018, protože už mi to přišlo moc,“ prohlásila Ariana Grande v upřímném videu. V nahrávce také odhaluje důvod, který ji vedl k tomu přestat. „Přišlo mi, že se schovávám. Dlouhou dobu pro mě krása byla o schovávání se a od té doby, co jsem přestala s výplněmi a botoxem, už možná není,“ pokračovala popová hvězda se svým překvapivým odhalením.

Podporuje přirozené stárnutí

Své fanoušky na sociálních sítích zpěvačka podporuje v tom, aby přijali proces přirozeného stárnutí. „Za sebe můžu říct, že chci vidět rýhy způsobené pláčem nebo smíchem,“ pokračuje Ariana. „Doufám, že se moje rýhy od smíchu budou prohlubovat víc a víc a že se budu také smát víc. Myslím si, že stárnutí může být krásná věc,“ dodala hudebnice.

Uznala však, že je možné, že v budoucnu změní názor. Důležitá je pro ni transparentnost, s jakou k tomu bude přistupovat. „Možná že jednou s tím zase začnu. Nevím. Každý člověk by měl jednat podle sebe. Cokoliv, díky čemu se cítíte krásní, podporuju,“ dodala a dala tím jasně najevo svůj otevřený postoj k estetickým úpravám. „Možná si za 10 let udělám facelift. Možná ano. Ale tohle jsou pouze myšlenky, o kterých bychom měli diskutovat. Pokud se bavíme o tajemství krásy, kašlu na to. Vyložte karty na stůl,“ nechala se slyšet zpěvačka.

Čtěte také: Další pauza od sociálních sítí. Tentokrát ji oznámila zpěvačka Ariana Grande!

V minulosti fanoušci zpěvačku podezřívali například i z poruchy příjmu potravy, protože si všimli, že výrazně zhubla. Na to měla Ariana jasnou odpověď. „Chtěla jsem se vyjádřit k tomu, jaké to je být člověkem, jehož tělu je ze všech stran věnována tak obrovská pozornost. Všeobecně bychom podle mě měli být opatrnější a umírněnější, když komentujeme vzhled někoho druhého, ať už je jakýkoli,“ sdělila zpěvačka na TikToku. „Ať už je to cokoli – zdravé, nezdravé, velké, malé, tohle, tamto, sexy, nepřitažlivé… vážně bychom se měli snažit nechávat si častěji tyhle komentáře pro sebe,“ dodala s tím, že když ji naopak fanoušci chválili, prožívala své nejnezdravější období, kdy brala antidepresiva a zapíjela je alkoholem.

Podívejte se na Arianu Grande na cenách Grammy:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.