Horoskop sexu na duben: Úplněk přinese spoustu vášně a erotického jiskření

Duben by pro mnohá znamení měl být velmi šťastným měsícem. A dařit se bude i lásce a sexu, obzvlášť koncem měsíce, v době kolem úplňku. Co vás v letošním dubnu z pohledu planet čeká v milostném životě?

Planeta lásky a krásy Venuše bude až do půlky měsíce ve znamení Berana. To je znamení, které miluje vášnivě, prudce a plně, ze sexu se dokáže opravdu radovat. Ale musí ho to bavit. Připravte se tedy na to, že nejen vy, ale i partner budete nejspíš chtít v posteli dostat to, co opravdu chcete. A jestli něco bude opravdu nabité sexuální energií, tak zcela jistě období kolem 27. dubna, kdy bude na obloze zářit super smyslný úplněk ve znamení Štíra. Mezi těmi, kteří jsou na energie úplňků citlivější, by to mohlo opravdu vášnivě jiskřit, protože půjde zároveň o první superúplněk letošního roku a jeho energie tudíž bude ještě o něco silnější. Objevit se může i menší žárlivost. Zapomeňte tentokrát na staré známé "Důvěřuj, ale prověřuj", a snažte se odolat pokušení kontrolovat partnerův mobil. A pozor i na to, co partnerovi řeknete. Pečlivě volte slova, abyste partnera zbytečně neranili nějakou nemístnou poznámkou, ať už jde o jeho vzhled, chování nebo například jeho matku.

A jak na tom budou v dubnu v oblasti lásky a sexu jednotlivá znamení?

Beran

Čeká vás opravdu příjemný měsíc, minimálně jeho první půlka, kdy je planeta Venuše ve vašem znamení. Váš partner pro vás udělá první poslední, možná vás překvapí nějakým dárkem, možná vám přinese i kávu do postele. Užijte si všechnu tu pozornost, zasloužíte si to! Dobré by bylo pořídit si nějaké sexy prádélko, protože úplněk 27. dubna bude opravdu smyslný a spojení s vaším partnerem bude skutečně hluboké, ať už to bude váš dlouhodobý partner nebo nějaká náhodná známost. Tentokrát to bude pořádně jiskřit!

Býk

I vy se, milí Býci, můžete v dubnu těšit na všechno to příjemné, co s sebou milostný život nese. Určitě vám ale neuškodí hned v první půlce měsíce o něm trochu popřemýšlet. I když vám to s partnerem v posteli klape, vždy je co zlepšovat. Planeta lásky Venuše se přesune 14. dubna večer do vašeho znamení, což by ve vás mohlo probudit příjemné pocity zamilovanosti, díky kterým se budete cítit i víc sexy. Využijte toho, můžete díky tomu prožít nezapomenutelné okamžiky v posteli, protože se nebudete stydět vyzkoušet i něco úplně nového a odvážnějšího.

Během úplňku 27. dubna bude opět dobré se trochu zamyslet nad vaším vztahem, co v něm funguje a co ne. Popovídejte si o tom i s partnerem, můžete svůj vztah díky tomu velmi posílit.

Blíženci

Vám vyloženě nedělá dobře, když jste s partnerem zavření doma a nikam nemůžete. Popadněte ho a udělejte si když ne výlet, tak alespoň romantickou procházku. Povídejte si spolu o tom, čeho chcete v životě dosáhnout, ale nevynechávejte ani téma sexu. Jistě jste spolu ještě nevyzkoušeli všechno, co byste chtěli. A nezapomínejte, že když se na sebe můžete vzájemně spolehnout, dokážete všechno.

Úplněk ve znamení Štíra přináší opravdu vášnivou energii. Skoro to vypadá, že vy byste ve dnech kolem 27. dubna vůbec neměli vylézat z postele. Nenechte si to ujít. Jestli máte oba home-office, nic vám nebrání zpestřit si pracovní přestávky trochou sexu. A té vášnivé energie bude až do konce dubna stále přibývat. Jste na to připraveni?

Rak

Nezadaní Raci mohou v dubnu potkat někoho opravdu zajímavého. Těm, kteří jsou zadaní, rozhodně prospěje svěží jarní vzduch. Vylezte ze svého domácího úkrytu, nechte na sebe dopadnout sluneční paprsky a užijte si s partnerem třeba piknik někde na dece v parku. Je téměř jisté, že tam moc soukromí mít nebudete, takže na nějaké větší milostné akce zapomeňte, ale vás Raky přeci vzrušuje i láskyplné šeptání do ouška.

Ve dnech kolem dubnového úplňku vsaďte hlavně na romantiku. V tom jste nepřekonatelní. Zapalte svíčky, pečujte a starejte se o sebe navzájem tak, jak se to vám oběma líbí.

Lev

Hvězdy vám slibují opravdu krásný duben, lásku nevyjímaje. Nezadaní Lvi by měli mít oči otevřené. Někdo v jejich okolí má totiž o ně velký zájem. Opravdu smyslnou energii by ve vás mohla probudit planeta Venuše, která se 14. dubna přestěhuje do znamení požitkářského Býka. Snažte se ji nepřehlížet, pomůže vám přenést se přes neshody s partnerem, které se mohou objevit kolem 19. dubna. Nebude to nic velkého, nicméně bude dobré zkusit se podívat na některé věci i z pohledu toho druhého.

A pak přijde úplněk, který ovlivní všechna znamení. Pro vás bude ve znamení upřímných rozhovorů s partnerem a trávení dlouhých hodin v posteli. Co v ní budete dělat, už je jen na vás.

Panna

V dubnu vás čeká spousta žhavého sexu. Období kolem dubnového novoluní, které nastane 12. dubna, bude ale hlavně o intimitě. Uděláte dobře, když na chvíli zapomenete na to, že musí být všechno perfektní a naplánované, a necháte se spíš vést svou intuicí. Nezadané by novoluní mohlo donutít více přemýšlet o tom, co ve vztazích dělají špatně.

Koncem měsíce vás může úplněk ve znamení Štíra nutit víc se partnerovi otevřít, svěřit se mu i s věcmi, které jste dosud nikomu neřekli. Možná v sexu toužíte po něčem neobvyklém, co byste rádi vyzkoušeli. Jestli máte vedle sebe toho pravého nebo tu pravou, nebojte s nimi tyto myšlenky sdílet. Sblíží vás to ještě o něco víc.

Váhy

Máte tendenci ve vztahu o všem rozhodovat? Nebo naopak necháváte všechna rozhodnutí na partnerovi, aniž byste přemýšleli o tom, co chcete a potřebujete vy? Vy přeci milujete soulad všeho a ve všem, včetně lásky a sexu. Pokud mezi vám panuje v tomto směru nějaká nerovnováha, během novoluní 12. dubna bude ideální příležitost si o tom promluvit.

Spousta erotiky vás čeká, podobně jako ostatní znamení, kolem úplňku 27. dubna, ale zajímavá by mohla být i polovina měsíce, kdy vás mohou rozvášnit i pouhé doteky. Zkusili jste někdy s partnerem třeba tantrickou masáž?

Štír

Nezadaní Štíři, rozhlédněte se v dubnu pořádně kolem sebe. Možná kvůli neustálému zírání do mobilu míjíte pravidelně na ulici někoho, kdo má o vás zájem a určitě by to s ním stálo za vyzkoušení. Minimálně v sexu byste mohli být naladěni na stejnou notu.

Pro všechny Štíry bude bezesporu nejdůležitějším dnem dubna úplněk v jejich znamení, který kromě Štírů ovlivní také všechny Býky a znamení, která mají ve Štíru ascendent. Sexualita bude pod vlivem tohoto úplňku velmi silná, půjde ale nejenom o smyslové potěšení, ale i o vzájemné duchovní propojení. A možná z toho vznikne i něco víc, není úplně vyloučena možnost otěhotnění...

Střelec

Využijte super smyslné dny v době kolem novoluní 12. dubna. Minimálně v neděli před novoluním by bylo fajn zůstat s partnerem celý den v posteli a věnovat se sami sobě. Uvidíte, že na to budete později vzpomínat. Nebylo by určitě od věci zkusit si zavzpomínat i na dobu, kdy byl váš vztah v začátcích. Dejte si třeba rande na místě, kde jste se poprvé potkali, dělejte věci, které jste dělávali, rozdmýchejte znovu mezi vámi vášeň, která určitě na začátku vztahu byla a ne malá.

A až nastane dubnový úplněk, utečte s partnerem od všech každodenních starostí. Klidně si vezměte den volna, vypněte telefony, zavřete se doma, odhoďte svršky… a dál už to nejspíš znáte.

Kozoroh

Je čas oživit to, co jste kdysi s partnerem dělali a měli rádi. Zejména kolem 19. dubna byste měli oživit staré zvyky a romantiku, ať už to bude piknik někde na trávě pod stromem, posezení u vína na balkoně, dlouhé procházky v parku nebo divoký sex doma na kuchyňské lince. Věděli jste, že Kozorozi jsou jedním z nejvášnivějších znamení zvěrokruhu?

Kolem úplňku 27. dubna bude ideální čas na dlouhé rozhovory. Nechte na chvíli stranou práci, pohodlně si s partnerem sedněte, nalijte si něco dobrého k pití a proberte všechno, co potřebujete a na co není jinak čas. A co vy víte, jak a kde taková upřímná debata nakonec skončí...

Vodnář

Máte někdy pocit, že i když s partnerem hodně mluvíte, on vás vůbec neposlouchá? Přitom komunikace je jedním z důležitých předpokladů spokojeného vztahu. Připomenout by vám to mohlo už novoluní 12. dubna. Budete zkrátka muset udělat něco, aby vás partner konečně začal poslouchat. Možná je právě teď ten pravý čas pro nějaké romantické gesto. Vy Vodnáři si sice na romantiku moc nepotrpíte, tentokrát byste se ale mohli k něčemu vyburcovat. Odměna může být v tomto případě víc než sladká.

Ryby

Je jasné, že když jste s někým ve vztahu, měli byste v něm být jeden pro druhého. Ryby to se svou obětavostí pro partnera někdy až moc přehánějí, stačí ale malé zklamání ze strany partnera a stáhnou se do sebe. Právě to vám připomene dubnové novoluní. Pokud chcete, aby vám to s partnerem klapalo, nemůžete se po každé sebemenší hádce tvářit jako mučedník a trucovat. Naopak budete muset do svého sexuálního života vložit trochu víc úsilí.

I úplněk ve znamení Štíra 27. dubna vás může přimět k tomu, abyste se trochu víc podívali na svůj milostný život. Cítíte, že si s partnerem pohodlně plavete, nebo máte pocit, že se trochu topíte? Odpověď znáte jen vy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.