zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se ve znamení Raka? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Narodili jste se ve znamení Raka? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět
Autor: iStock Narodili jste se ve znamení Raka? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět
Anna Kopečková , Vydáno: 23.06.2020
Vodní znamení Raka silně ovlivněné energií Měsíce patří mezi nejkomplikovanější znamení zvěrokruhu pověstné svou náladovosti. Ačkoli je symbolizuje rak s tvrdým krunýřem, uvnitř jsou tito lidé velmi citliví a zranitelní. Také bývají velmi soucitní a pečlivě si vybírají, koho si pustí k tělu. V čem jsou lidé narození ve znamení Raka, tedy mezi 22. červnem a 22. červencem, jedineční a skvělí?

reklama

1. Jsou velmi soucitní

Raci jsou velmi citliví a mají velkou schopnost soucitně naslouchat každému, kdo má potíže. Pokud tedy čelíte náročnému rozhodnutí, které musíte udělat, nebo máte třeba problémy ve vztahu, svěřte se Rakovi. Dokáže vás poslouchat, bude trpělivý a pozorný, rád se dozví vše o vašem soukromém životě, aniž by měl potřebu mluvit o tom svém.

2. Je na ně spoleh

Raci jsou jedním z nejdůvěryhodnějších znamení zvěrokruhu. Velmi si cení loajality, vždy drží své slovo a očekávají, že ostatní udělají totéž. Sice trpí změnami nálad, ale jejich spolehlivost je stálá. Jsou oddaní především své rodině a těm, které mají rádi.

3. Jsou tvořiví

Raci bývají velmi kreativní lidé s uměleckými vlohami, ať už jde o hudbu, malování, nebo třeba psaní. Bývají obdařeni velkou představivostí, mají spoustu inspirace a nápadů. A také jim dělá radost, když mohou svou vášeň sdílet s přáteli nebo rodinou. Jejich kreativní nápady často inspirují ostatní. V tomto znamení se narodil například Ernest Hemingway, Rembrandt van Rijn, Ringo Starr nebo Karel Gott. 

4. Milují domov

Bezpečný, přívětivý a útulný domov je pro Raky vším a mívají k němu velmi silné pouto. Potřebují prostor, kam se mohou schovat před okolním světem. Obvykle ani netráví příliš mnoho času mimo svůj domov. Stejně důležitá je pro ně i blízká rodina a přátelé. Nepotřebují mít kolem sebe hodně známých, stačí jim několik opravdu dobrých přátel, k nimž je pojí hluboké a trvalé pouto. 

5. Rádi pečují o ostatní

Raci jsou výjimečně milující a pečující lidé, možná dokonce víc než kterékoli jiné znamení zvěrokruhu. Mají silné mateřské instinkty a bývají velmi empatičtí. Často se o ostatní starají víc než sami o sebe. Mají-li někoho rádi, drží nad ním ochrannou ruku a udělají pro něj téměř cokoliv. Neváhají se ani vzdát vlastních potřeb, aby vyhověli potřebám svých přátel a hlavně rodiny, která je pro ně vždy na prvním místě.

6. Jsou mírumilovní

Aby se Raci cítili duševně v pohodě, je pro ně zásadní harmonie a mír. Hlasité hádky a konflikty citlivým Rakům nedělají dobře, bouřlivým vodám se proto zdaleka vyhýbají. Jsou to rození diplomaté, s každým se snaží vycházet dobře a neradi řeší konflikty.

7. Jsou láskyplní

Stejně jako ostatní vodní znamení jsou i Raci velmi citliví na pocity druhých. Jsou velmi soucitní, od přírody velmi láskyplní a s velkou intuicí. Pokud mají po svém boku toho správného partnera, bývají věrní, ochranářští a oddaní. Jejich celoživotním cílem je spokojený vztah, který vyústí ve velkou spokojenou rodinu.

8. Jsou vytrvalí

Možná to není vlastnost, která bývá ve spojitosti s Raky často zmiňována, pravdou ale je, že i když navenek vypadají nejistě, uvnitř jsou velmi houževnatí a vytrvalí. Když má Rak nějaký plán, měli by ho ostatní respektovat. Také je zbytečné je přesvědčovat, aby se vzdali něčeho, na čem jim opravdu záleží.

9. Jsou sentimentální

Pro Raky je velmi důležitá minulost, kořeny, k nimž se stále dokola vracejí. Jsou to také velcí romantici. Na všem vidí tu lepší stránku. K ostatním lidem přistupují velmi pozitivně, protože věří, že v každém člověku je něco dobrého.

10. Jsou smyslní

Raci milují fyzická potěšení, ať už jde o dobré jídlo, nebo třeba možnost přitulit se k někomu blízkému. Jsou to také velmi smyslní a pozorní milovníci. Vždy se chovají v souladu s potřebami a emocemi svého partnera. Nikdy ho nenechají neuspokojeného, což z nich činí jedny z nejlepších společníků ve vztahu.

MÁTE ASCENDENT V RAKU? PŘEČTĚTE SI, JAK VÁS TO OVLIVŇUJE

reklama

Související témata: znamení Raka , Rak charakteristika , znamení zvěrokruhu , astrologie , horoskop , charakteristika znamení

reklama

Přečtěte si také

reklama