Astročlánky

Aktualizováno 10. dubna 2022 12:52

Jiřina Köppelová

Jaké znamení je váš partner? Máme pro vás 3 nejlepší rady, jak na něj!

Máte za partnera Berana, Štíra, Kozoroha a nevíte si s ním občas rady? Poradíme vám, jak na ně – a nejen na ně. Tři jednoduché rady pro každé znamení zvěrokruhu mohou ve vašem vztahu nečekaně pomoci. Vyzkoušejte osvědčené triky z partnerské astrologie.

Beran

Máte-li doma Berana, musíte pochopit, že žijete s člověkem, který je sice velmi aktivní, činorodý, optimistický, organizačně zdatný a ochotný, ale také impulzivní, a když není po jeho, tak také pěkně vzteklý. Jak na něj? Tady jsou tři rady, které stojí za vyzkoušení:

 1. Na jeho výbuch emocí nikdy nereagujte okamžitě. Nechejte Berana trochu vychladnout.
 2. Zeptejte se ho, jak by situaci řešil on. Jaké je podle něj nejlepší řešení. Budete překvapeni, jak rychle se Beran zklidní.
 3. Zlatá rada nakonec: nikdy nezapomínejte, že Beran potřebuje uznání. Pochvalou nikdy nic nezkazíte.

Býk

Pokud žijete s Býkem, víte, že vám osud nadělil domácí poklad. Trpělivého, milého, pozorného partnera. Pravda, někdy je trochu „peckoidní“, z gauče abyste ho tahali, ale zase nikde moc netrajdá, neutrácí za zbytečnosti a doma přiloží ruku k dílu. Pokud Býka chcete trochu zaktivizovat, vyzkoušejte tyto rady:

 1. Pokud je to možné, přikloňte se k jeho řešení sporných situací. Býk ze svých rozhodnutí zásadně neustupuje a všem dokazuje, že se rozhodl správně.
 2. Nikdy nevolejte mamince, nestěžujte si kamarádkám, kamarádům a hlavně nikdy neříkejte, že maminka nebo nějaká kamarádka říkala… To je konec, s Býkem už nehnete.
 3. Nezapomínejte na zaslouženou odměnu, všichni Býci milují dárky.

Blíženci

Máte-li doma rtuťovitého, bystrého a neposedného Blížence, asi se s ním moc nenudíte. Spíše můžete mít problém roztěkaného partnera udržet doma. Aby s vámi doma vydržel alespoň občas, vyzkoušejte tyto tři rady:

 1. Nechejte ho mluvit, mluvit a zase mluvit. Komunikace tvoří základ jeho bytí.
 2. Poskytněte mu osobní svobodu. Ženy/muže stíhačky nesnáší.
 3. Něco na sobě nebo kolem sebe změňte, protože změna je pro Blížence život.

Rak

Obětavý, pracovitý, domov a rodinu milující Rak má v partnerství jediný problém. Nic neříká. Nevypráví o sobě, o svých trápeních. Nikdy přesně nevíte, co se mu honí hlavou, proč je stažený, uražený, plačtivý, depresivní a proč s vámi krucinál zase nemluví.

 1. Zkuste se ho zeptat. Pomalu a trpělivě.
 2. Všichni Raci milují jídlo a pití. Připravte dobrou večeři nebo ho pozvěte na dobrou večeři a znovu se ptejte. Pomalu a trpělivě. Když se nic nedozvíte, nevadí. Rak už ví, že vám na něm záleží a jeho truchlohra dostane optimističtější nádech.
 3. Je-li Rak žena, nic nezkazíte náručí květin, je-li Rak muž, kupte mu něco starožitného. V obou případech nikdy, ale opravdu nikdy nepomlouvejte jeho matku.

Lev

Máte doma partnera, který vás magneticky přitahuje, a víte, že bohužel nejen vás. Za prvé se s tímto faktem musíte smířit. Lev je král zvířat a jako král přitahuje pozornost všech ostatních. Vy ale chcete být tou jedinou nebo jediným, kterého váš partner obdivuje, tak za druhé zkuste tyto tři rady:

 1. Říkejte mu, že je nejlepší. Nejlépe ve všem. Dopřejte mu hodinu slávy denně.
 2. Zkuste ho nenudit, buďte i vy kreativní ve vymýšlení trávení společného času.
 3. Řekněte si, že když si vás váš Lev vybral za partnera, tak k tomu měl důvod, takže si věřte a nechte si lichotit, že žijete s králem.

Panna

Máte doma Pannu a toužíte po víru věčné vášně a romantických vyznáních? Budete zklamaní, Panna sice romantická je, ale její pojetí romantiky je více praktické a takové cudné. Také s vášnivě probdělými nocemi to nebude přehánět. Pokud byste ale i ve skromné Panně chtěli rozdmýchat oheň, vyzkoušejte naše rady. Možná se dočkáte vyznání lásky vícekrát než jednou za deset let:

 1. Inspirujte a provokujte Pannu především mentálně, vtipnými glosami, intelektuálními hříčkami, důvtipnými dotazy. Nechejte ji soutěžit. Uznejte, že je chytrá. Kupodivu tato mentální „povzbuzovadla“ ji dokážou rozpálit více, než byste čekali.
 2. Nehlučte, nekřičte!
 3. A řekněte jí, že ji chcete. Vymyslí, jak to udělat, abyste byli šťastní.

Váhy

Krásná, okouzlující, rafinovaná Váha. Kdo by ji doma nechtěl? Ženy se vyznačují nevšední krásou, muži pozoruhodným šarmem a diplomatickým nadáním. Jenomže Váha bývá čas od času rozmrzelá, nerozhodná a depresivní. Jak ji povzbudit do dalšího života s vámi?

 1. Buďte krásní, vkusně oblečení, zajímaví v diskusích a velkorysí ve svých darech.
 2. Pomozte jí s jejími životními rozhodnutími. Váhy potřebují vše probrat se svým protějškem, jedině tak dospějí k vlastnímu rozhodnutí.
 3. Nezapomínejte na kulturní akce. Dle názoru Vah divadlo, koncerty, opera patří k dobrým mravům a Váhy vnitřně obohacují.

Štír

Partner s magnetickým fluidem, hluboký, vášnivý, pravdivý. Každý ho chce, leckdo se ho bojí. Každopádně život se Štírem je tak trochu život na horské dráze. Někdy jste dole a někdy nahoře. Vrcholy bývají závratné, propady bohužel někdy také. Jak se Štíry správně zacházet, aby vás život s nimi tak nevyčerpával?

 1. Dopřejte jim pocit bezpečí vaší hluboké lásky k nim. Štíři jsou hodně citliví, jejich láska je na život a na smrt. Nechtějí o vašich citech pochybovat.
 2. Pamatujte na zlaté pravidlo. Tak jak Štíři milují, tak i nenávidí. Snažte se se Štírem dohodnout. Je poctivý, čest mu nedá, aby dohodu porušoval.
 3. Nechejte mu nějaká tajemství, nesnažte se z něj/z ní všechno vytáhnout.

Střelec

Snadnost, lehkost, optimismus, naděje a víra, to jsou synonyma, která se pojí se znamením Střelce. Ale je opravdu život s takovými partnery jednoduchý? Nemusí. Jejich umanutost, „střelenost“ a až krutá otevřenost vás může někdy pěkně potrápit. Jak tedy na ně?

 1. Snažte se v nich vzbudit alespoň nepatrný smysl pro praktičnost, zodpovědnost a důslednost. Motivujte je rozšiřováním jejich obzorů – slibte jim dalekou cestu, studium nebo poznání neznámé filozofie či světonázoru. Někdy postačí i zajímavá kniha nebo atlas čehokoliv.
 2. Nebrzděte ale jejich rozlet. Zatněte zuby a pusťte je za jejich dobrodružstvími nebo se do nich pusťte s nimi. Budou rádi.
 3. Jejich otevřené poznámky na vaši adresu nikdy neberte vážně. Nemyslí to tak strašně, jak vyznívají.

Kozoroh

Máte-li doma partnera narozeného ve znamení Kozoroha, máte sice spolehlivého, pracovitého, pilného a vytrvalého partnera, ale taky pěkného bručouna. Jak rozptýlit jeho věčné pochyby a deprese, rozfoukat chmury, které ho tak strašně tíží?

 1. Povzbuzujte je, že jsou dobří a že pro ně nic není nemožné. Zejména mladší Kozorohy je zapotřebí intenzivně chválit, nevěří si a sebevědomí získávají až po čtyřicítce.
 2. Nenuťte je jezdit na červenou.
 3. Na dovolenou je vezměte do hor a dopřejte jim romantickou noc. Roztají.

Vodnář

Přátelský partner, kamarád do nepohody. Originální blázen. Nekonvenční modernista. Kreativní individualista. Velký humanista, člověk milující technický pokrok. Vodnář má mnoho podob. Nic jistého není jisté. Jediná jistota je, že všechno nové musí mít i on.

 1. Vodnáře se nikdy nepokoušejte srovnat, zprůměrovat, zarovnat „do stáda“. To vám určitě nevyjde.
 2. Musíte vědět, že Vodnáři dělají věci jinak, vždycky po svém.
 3. Ale jinak jsou to věrní, milí, spolehliví, upřímní partneři, i když se vám to nezdá.

Ryby

Křehká a soucitná Ryba vypadá jako ideální milující partner. Soužití s ní jako pohádkový sen. Láska jako nadpozemská idyla. V praxi to už tak růžově vypadat nemusí. Ryba může být i líná, pasivní, velmi chaotická a umí i pěkně lhát. Jak na ni?

 1. Určitě ne nátlakem. Zaručeně odpluje do jiných přívětivějších vod.
 2. Buďte romantičtí. Ryby milují velká romantická gesta, mnoho květin a moře dvoření.
 3. Musíte vědět, že jsou to v podstatě hodní lidé a že nikdy nechtějí nikomu ublížit. Pro druhé se dokážou obětovat.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Partnerské kombinace pro všechna znamení:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.