Astročlánky

26. června 2022 05:57

Anna Kopečková

Blíží se silné červnové novoluní ve znamení Raka. Pozor na velkou přecitlivělost

29. června nastane již šesté letošní novoluní. Nový měsíc s sebou vždy přináší nové začátky a skvělé příležitosti. Jaký bude ten červnový pod nadvládou velmi citlivého a na rodinu zaměřeného Raka?

Červnové novoluní přichází víc než týden po letním slunovratu, během něhož Slunce vstoupilo do pečujícího a velmi intuitivního znamení Raka. Nastane 29. června brzy ráno, přesně ve 4 hodiny a 52 minut. Jeho energii tentokrát budeme pociťovat ještě víc než obvykle. Nejsilnější bude prvních 12 až 24 hodin novoluní. Pokud tedy chcete s něčím skoncovat, toužíte zkusit něco nového a váháte, kdy začít, je právě v tuto dobu ideální čas. Rozlučte se s minulostí a plánujte budoucnost.

Domov a rodina na prvním místě

Tentokrát můžeme vliv novoluní pociťovat ještě déle, než je obvyklé, protože mu bude vládnout mimořádně citlivé znamení Raka. Důležitými tématy budou rodina, domov a s nimi spojené pocity zázemí a bezpečí.

Vodní znamení Raka je velmi vnímavé. Raci také bývají plaší, ostýchaví a často neukazují svou pravou tvář. Když vycítí nebezpečí, rychle hledají bezpečný úkryt. Bývají také dost náladoví. Rodina, domov a čas strávený s těmi nejbližšími jsou pro ně velice důležité.

Všechny tyto energie nás mohou ve dnech kolem červnového novoluní ovlivňovat. Můžeme být opravdu hodně přecitlivělí, můžeme pociťovat touhu o někoho se starat nebo budovat stabilní bydlení a bezpečný domov. Pokud stále nemáte místo, kde byste se cítili dobře, využijte příznivých energií kolem novoluní a zkuste pro sebe najít vhodný dům nebo byt, který pro vás bude ideálním domovem. Tato konstelace také přeje rekonstrukcím, takže si klidně svůj stávající domov předělejte, aby se vám v něm žilo opravdu dobře a cítili jste, že máte pevnou půdu pod nohama a střechu nad hlavou.

Raci také rádi pečují o druhé a období kolem novoluní bude ideální dobou pro zlepšení rodinných vztahů. Pokud máte s někým z rodiny konflikty, zkuste je v tomto období vyřešit. Udělejte jako první vstřícný krok, omluvte se, naslouchejte druhým, aniž byste je nějak hodnotili nebo očekávali, že se zachovají určitým způsobem. A zkuste dát vztahy s rodinnými příslušníky zase do pořádku. Jen pozor, aby vaše touha o někoho se starat nebyla přehnaná, zejména vůči dětem. Dejte průchod svým emocím, ale láskyplnou a nesvazující formou. Nemějte na ně přehnané nároky, a i když cítíte, že je musíte chránit za každou cenu, stačí, když jim vytvoříte určité hranice, v jejichž rámci se mohou svobodně pohybovat.

Pozor na zažívání

Raci mívají dobré zdraví a pokud onemocní, většinou to souvisí s psychikou. Citlivou oblastí Raků je trávení, zejména žaludek, také žlučník a střeva. Právě kvůli stresu často trpí žaludečními neurózami, vředy nebo poruchami metabolismu. V době kolem novoluní pracuje metabolismus mnohem rychleji. Zkuste toho využít, dejte přednost lehčí stravě a nezatěžujte zbytečně tělo těžkými jídly nebo alkoholem. Vaše tělo se díky tomu samo zbaví látek, které mu škodí.

Zdroj: Najdise.cz, nakridlechandelu.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.