Celebrity

28. září 2022 11:30

redakce Prima Ženy

Bořek Slezáček odtajnil své pletky se Spice Girls. Jedna ho krmila, další ho líbala

7 pádů Honzy Dědka (37) - Bořek Slezáček a Spice Girls

Bořek Slezáček (55) se svěřil Honzovi Dědkovi (50) o významné chvíli, kdy jako reportér měl příležitost setkat se s fenoménem, jakým byla skupina Spice Girls. S jednou z nich se obzvlášť sblížil, ale nakonec z toho nic nebylo. Vysvětlil proč a promluvil také o nejzodpovědnější roli svého života, která je být otcem.

Ostravský rodák Bořek Slezáček je herec, producent, hudebník a moderátor. Pohybuje se před kamerami, na divadelních prknech a příležitostně si také vezme do ruky mikrofon, aby uváděl akce. Umí také hrát na housle, ale tím jeho schopnosti nekončí. Už teď má naplánované, co bude dělat, až ještě o něco zestárne.

Výmluva k zahradničení

Aby toho ve výčtu profesí Bořka Slezáčka nebylo málo, rozhodl se s přibývajícím věkem věnovat ještě další umělecké činnosti. Věří, že k ní má dostatečný talent a že jednoho dne s ní zaplní čas, který by ho jinak manželka nutila trávit způsobem, jaký by se líbil jí.

„Na psaní jsem si myslel vždycky, už jako dítěti mi vyšla jedna povídka. A tak jsem si říkal, že na důchod bych si nechal psaní, že je to hezká aktivita na důchod. A také jsem se oprávněně bál, že moje žena bude chtít, abych zahradničil, a tak to budu mít jako výmluvu, že nemůžu zahradničit, protože musím psát. Ona má pro mé aktivity pochopení, přišlo mi to užitečné,“ prozradil.

Pletky se Spice Girls

Bořek Slezáček se může pyšnit tím, že jeho životem prošel zástup krásných žen a tři roky byl dokonce ve svazku manželském s topmodelkou Simonou Krainovou. Jeho šarm okouzlil i světoznámé zpěvačky, z nichž dvě se mu podívaly na zoubek a jedna přeci jen o něco podrobněji, než ta druhá.

Při rozhovoru se Spice Girls ho Mel C krmila gumovými medvídky. „S Mel B jsem se pak krátce líbal. Bylo by hezké, kdyby k tomu následovala bohatýrská historka, ale nenásleduje. Já jsem pak víceméně utekl. Líbilo se mi na ní úplně všechno, ale vysrabil jsem. Prostě to nějak nedopadlo, už si to moc nepamatuju,“ přiznal Slezáček své selhání.

Zodpovědný otec

Populární herec je otcem dvou synů, z nichž starší je už v pubertě a tak se on i jeho rodiče potýkají s problémy, které s tímto náročným obdobím souvisí. Bořek Slezáček za sebou sám má perná léta a nechce, aby si z něj jeho děti braly příklad. Když s nimi ale na toto téma hovoří, má pocit, jako by snad mluvil do zdi.

„Mému staršímu synovi je 13 a dneska ta puberta začíná mnohem dřív. Moje žena občas chce, abych jim promluvil do duše, protože jejich cesta za vzděláním je lemována velkými kázeňskými „úspěchy“. Já jim říkám, aby si ze mě nebrali příklad. Možná ve smyslu, že nikdy není pozdě změnit svůj život a začít od znova. Skutky nejdou odestát, ale nikdy není pozdě se omluvit. Ale obecně si ze mě neberte příklad,“ prozradil Slezáček, co říká svým dětem.

První pubertální průšvih, který se už řadí v podstatě ke klasikám, má Slezáčkův starší syn už za sebou. „Starší syn se nechal chytit na záchodě při kouření na ZŠ. Říkám, Koljo, má to smysl, tos nemohl jít o sto metrů dál? Nemohl…“ zasmál se.

Kočičí dům

Domácnost Bořka Slezáčka se skládá ze čtyř lidských členů, ti zvířecí pak jsou rozhodně v početní převaze. „Máme devět koček. Není to málo, Antone Pavloviči. Vzniklo to tak, že jsme se ženou nezávisle na sobě přivedli jednu kočku a kotě. Ale u jedné jsme nevěděli, jestli je to kočka nebo kocour, jmenuje se tedy Matěj, ale je to pramatka všech našich koček,“ svěřil herec.

S kočičí nadílkou se Slezáček pochlubil také na sociálních sítích, ale nečekal, že dostane prudkou studenou sprchu. Až z Facebooku se dozvěděl, že se nevědomky dopouští množení. Rozhodl se pak proto v zájmu koček i svém udělat krok, který jeho zvířatům ulevil, ale jemu pořádně provětral peněženku.

„Neměl bych to říkat, ale měli jsme pořád koťata a já se s tím pochlubil na Facebooku a dostal jsem šílenou nálož od milovnic koček, že jsem hajzl a svině, že nemám vykastrované kočky. Tak jsem je nechal všechny vykastrovat, stálo mě to asi 30 litrů. Ale dneska jsem rád. Dáváme kočkám příznačná jména. Například jedno kotě nám spadlo do koše plného žhavého uhlí z kamen, a tak jsme mu dali jméno Jan Hus,“ dodal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.