zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Natáčení filmu 3Bobule: Tereza Ramba točila těhotná, Lukáš Langmajer oplakal smrt kolegy

David Laštovka , Vydáno: 26.06.2021
Úspěšná česká komedie s hvězdným hereckém obsazením z prostředí krásné Moravy se dočkala třetího pokračování. Ve filmu 3Bobule uvidíme tradiční sestavu: Kryštofa Hádka, Lukáše Langmajera, Miroslava Táborského nebo Terezu Ramba. Hrdinové sice zestárli o deset let, ale stále řeší aktuální problémy okolo chodu vinařství, rodiny a vztahů. Pikantní bylo natáčení především pro Terezu Ramba.

reklama

Zatímco jedničku a dvojku filmových Bobulí točila Tereza Ramba ještě jako svobodná pod příjmením Voříšková, ve trojce už byla vdanou paní. Navíc točila těhotná. Kvůli tomu se musel scénář na poslední chvíli měnit a přepisovat. „Přiznám se, že jsem původně byla rozhodnutá třetí pokračování už netočit, což jsem na první schůzce také sdělila. Pak jsem si ale přečetla scénář Matěje Podzimka a vyrazilo mi to dech. Proto jsem se rozhodla to nakonec vzít,“ prozradila Tereza.

Podívejte se ukázky z filmu 3Bobule:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

3Bobule

Přestože pro ni vzhledem k jejímu požehnanému stavu bylo natáčení komplikovanější, maximálně si ho užívala. „Všichni se o mě moc krásně starali. Byla jsem sice zvyklá točit s méně kily, ale stálo to za to,“ dodala spokojeně. 

Čtěte také. Co by dělala Tereza Ramba, kdyby nebyla herečkou?

Příjemné vzpomínky na filmování má také Lukáš Langmajer. „Z těch třech dílů jsem si právě tenhle užíval nejvíc. Možná proto, že už jsem trošku věděl, co tam vlastně dělám,“ uvedl herec.

Na smrt Václava Postráneckého byli filmaři připraveni

Velmi ho však mrzelo, že už se pokračování nedožil Václav Postránecký, který exceloval v prvních dvou dílech. I když byl vážně nemocný a bojoval s rakovinou, strašně moc si toužil ve trojce zahrát. Bohužel, těsně před první klapkou zemřel. Ve filmu se objeví už jen prostřednictvím svého hlasu, který provází celým dějem. Jeho smrt prý oplakal. „Vděčím mu za mnohé. On mě provedl prvním filmem, Bobulemi. Stál mi po boku, a když jsem byl bezradný, přispěl pomocí a radou. Děkuju mu za to,“ prohlásil Lukáš Langmajer, kterému v životě nechybělo mnoho a už tu také nemusel být.

Na variantu, že Václav Postránecký nebude moci točit, byli filmaři přichystáni. „Pokud je člověk dlouhodobě nemocný, tak se musí počítat se vším. Tudíž, scénář byl připraven i na tu verzi, že už pan Postránecký nebude,“ přiblížil Lukáš.

V dalších rolích se představí další špičkoví herci v čele s Karlem Rodenem, jeho bratrem Marianem Rodenem, Martinem Hofmannem, Tomášem Měcháčkem, Annou Krejčíkovou nebo Michalem Isteníkem. 

Film doprovází opět velmi melodická hudba, o kterou se jako v předešlých dvou dílech postarala skupina Kryštof v čele Richardem Krajčem. Zazní v něm ale i velký hit Hometown od populární kapely Mirai.

Václav Postránecký

Václav Postránecký zemřel před dvěma lety: Jaké bylo jeho poslední přání?

reklama

Související témata: 3Bobule , Branislav Deák , Miroslav Táborský , Tereza Ramba , Kryštof Hádek , Lukáš Langmajer , nová česaká komedie , filmové tipy , Lubor Knapp

reklama

Přečtěte si také

reklama