Celebrity

4. listopadu 2022 18:01

Anna Fedorov

Kuchařová o rozvodu: Zbyla smutná vzpomínka i zklamání. Po mateřství touží stále

Nenechte si ujít Taťánu Kuchařovou v pořadu Povídej

Modelka Taťána Kuchařová se nikdy netajila tím, že touží po rodině. S exmanželem Ondřejem Gregor Brzobohatým dokonce na miminku pracovali, nakonec se ale jejich vztah rozpadl a v březnu se partneři rozvedli. Ačkoliv to byl pro Kuchařovou bolestný rozchod, zdá se, že se s tím už vyrovnala. Před pár dny dokonce oznámila, že má nového partnera. „Zbyla jen smutná vzpomínka i trocha zklamání,“ uvedla Miss World 2006 v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Ačkoliv jí to s Brzobohatým nedopadlo, plánu na založení rodiny se rozhodně nevzdala.

Kuchařová se s Brzobohatým rozvedla koncem března. Nyní se už jenom čeká na církevní anulaci sňatku. Pár prodal i společný byt. Podle modelky byla příčinou rozchodu Ondřejova nevěra. Muzikant si měl totiž ještě v době jejich manželství začít s moderátorkou Danielou Písařovicovou, se kterou už randí několik měsíců. Brzobohatý ovšem toto obvinění odmítá a tvrdí, že jeho nová partnerka nebyla příčinou rozvodu.

„Vdávala jsem se z lásky a uvěřila iluzi, bohužel,“ svěřila se moderátorce Radce Červinkové Miss World 2006. „Vždycky jdeš do vztahu s tím, že je to ono, to pravé. A já jsem tomu hodně věřila. Teď je to zaplať pánbůh za mnou. Zbyla mi jen smutná vzpomínka a do jisté míry i zklamání,“ řekla modelka, která už údajně našla novou lásku.

Že v jejich vztahu něco chybí, začala prý tušit až po letech. „Až v průběhu let se čas od času něco ukázalo, odkrylo. Konkrétní zatím nebudu, třeba přijde čas, kdy budu víc připravená ty věci sdílet, protože to byla zkušenost k nezaplacení. Třeba v mojí příští knize,“ naznačila Kuchařová.

Teď už se prý z rozvodu oklepala a deníku Blesk prozradila, že už má dokonce i nového partnera. „Sama nejsem, ale nechci o tom více mluvit,“ řekla rodačka ze slovenské Trnavy s tím, že až nastane správná chvíle, řekne více.

Ze svých chyb se hodlá do budoucna poučit. „Určitě budu víc obezřetná. Myslím si, že je to součást nějakého vývoje a zrání. Jsem člověk, který je zvyklý dávat do všeho maximum a možná i víc, než má. Pro mě to byla zkušenost a doufám, že jsem se konečně naučila nesvítit na cestu lidem, kterým nemám,“ uvedla modelka v pořadu Povídej, který uvidíte v neděli ve 21:25 na CNN Prima NEWS.

V rozhovoru s moderátorkou Radkou Červinkovou také prozradila, po čem velice touží. „Velmi toužím po tom založit vlastní rodinu a patřit do ní. Mít krásný domov a zázemí,“ řekla Kuchařová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.