Celebrity

17. března 2023 17:26

Tomáš Durčák

Dočká se Martina Navrátilová vytouženého dítěte? Její manželka šla ven s pravdou

Navrátilová o boji s rakovinou

Česká tenisová legenda Martina Navrátilová (66) si ve své sportovní kariéře splnila pravděpodobně všechny profesní sny. A byť i v soukromém životě našla štěstí a lásku po boku Julie Lemigové, žádného společného potomka zatím nemají. Lemigová navíc nyní přiznala, že musely plány na společnou rodinu zatím odložit.

Martina Navrátilová s Julií Lemigovou, která se v roce 1990 stala poslední miss Sovětského svazu před jeho rozpadem, randí již od roku 2006. Na konci roku 2014 si pak o 15 let mladší snoubenku vzala. Manželky spolu vychovávají dvě dcery, jež má Julia z předchozího manželství, a Martina již v minulosti přiznala, že si roli matky užívá.

Jak ale nyní dle Page Six odhalila její manželka, plánovaly spolu adoptovat další dítě. Navrátilová však nyní bojuje se dvěma rakovinami současně a musí podstoupit léčbu. Což znamená, že plány i myšlenky na výchovu dalšího dítěte musely jít stranou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Rakovinu prsu způsobuje faktor, který ženy ignorují

Dítě je závazek, uvědomují si Navrátilová i její manželka

„Když adoptujete dítě, musí se vše točit zejména kolem něj. Ale v tuto chvíli se vše točí hlavně okolo Martiny, aby se uzdravila. Takže jsme to zatím odložily,“ svěřila se Lemigová. Bývalá modelka a nyní moderátorka zároveň přiznala, že než spolu s Martinou adopční proces pozastavily, byly již velmi blízko k vytouženému potomkovi.

ČTĚTE TAKÉ: Rakovina zabila Arnošta Pátka. Tělo leželo mezi pomeranči

„Očekávaly jsme, že agentura už musí každou chvíli zavolat a oznámit nám šťastnou novinu, že budeme mít dítě,“ svěřila se emočně Julia. „Místo toho nyní bojujeme se dvěma rakovinami. Jako by jedna nestačila. Nyní nezbývá než počkat, než se Martina uzdraví,“ dodala partnerka Navrátilové.

Slavná tenistka, která je od roku 1981 americkou občankou, letos v lednu svým fanouškům oznámila, že trpí rakovinou krku a prsu. Obě však byly objeveny již v prvním stadiu, a tak existuje dobrá šance, že zlou nemoc porazí.

„Tahle dvojitá pohroma je sice vážná, ale ne nezvládnutelná. A já věřím v dobrý výsledek. Chvíli to bude nepříjemné, ale budu bojovat ze všech sil,“ napsala Navrátilová v tiskové zprávě pro WTA. Tenistka s českými kořeny, která ve své kariéře nasbírala celkem 59 titulů z Grand slamů včetně dodnes nepřekonaných 9 vyhraných Wimbledonů, již s rakovinou prsu bojovala jednou v roce 2010, ale po operaci a šestiměsíční radiační terapii byla prohlášena za zdravou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.