Celebrity

8. listopadu 2022 05:30

Eliška Reiglová

Heidi Klum je královna vkusného odhalování. Čemu vděčí za perfektní postavu?

Modelka Heidi Klum (49) nikdy nebyla stydlivka, která by se bála odhalit. Její křivky zdobily nejen mola, ale také nespočet časopisů, ať už přímo na obálce, či uvnitř. Dnes se svým tělem může pyšnit i na sociálních sítích. A především na Instagramu ráda ukazuje, že byť se příští rok stane padesátnicí, má stále co nabídnout.

Instagram je platformou, na které se celebrity s oblibou odhalují. Některé to dělají nepokrytě a ne zrovna decentně, jiné se umí vyfotit tak, aby ukázaly kus kůže a zároveň nikoho nepohoršily. To dobře umí Heidi Klum, která potvrzuje, že věk je jen číslo, když se o sebe člověk dobře stará. V celé její kráse ji smí vidět jen partner, trochu ze sebe ale ráda ukáže i fanouškům.

Na sociálních sítích se ráda odhaluje také Britney Spears:

Ve 49 letech má německá topmodelka perfektní postavu, a dodnes tak může s přehledem fotit kampaně i na spodní prádlo. Když chce ukázat opálení, nebojí se použít ani jiné prostředky k tomu, aby zakryla jen partie, které vystavovat nechce.

Strava jako základ

Heidi Klum je nejen modelka, ale také herečka a porotkyně v talentových soutěžích. Oběd i večeři si tak často musí vychutnávat na natáčení, kde to ale zrovna nepřekypuje potravinami, které by jí vyhovovaly. Navíc tam na ni číhá spousta dobrot, na kterých by si s chutí smlsla. Catering je tak pro ni malá past, v níž se ale umí orientovat.

„Jsou tam těstoviny, chléb, kuře, ryby, zelenina... Já si dám cokoliv kromě těstovin a chleba. Dala bych si špagety? Jasně. Ale prostě si vyberu něco jiného. Nedávno jsem byla na večeři v restauraci a byla sezona lanýžů. Nemohla jsem odolat pizze a těstovinám s nimi. Není to tedy tak, že bych nehřešila, jen to nedělám pořád,“ řekla magazínu Women’s Health.

Německá kráska nemá problém přiznat, že s přibývajícím věkem je udržování štíhlé postavy větší a větší výzvou. Myslela si, že když dlouhé roky dodržovala striktní jídelníček i cvičební plán, příroda ji obejde. Zjistila však, že takhle to zkrátka nefunguje. „Jakmile je z vás čtyřicátník, váš metabolismus se změní. Vždycky jsem si říkala, že mně se to nestane, ale stalo se. Když víc jím, musím víc cvičit. Naštěstí už vím, jaké cviky mi svědčí,“ dodala.

Sdílejte článek
Štítky strava fotografie Instagram nahota elegance cvičení vkus topmodelka štíhlá postava Heidi Klumová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.