Celebrity

21. února 2023 16:50

David Laštovka

Simona Babčáková prochází inventurou. Se snoubencem se rozešli, prvního manžela tají

Půlnoční zpověď (2) - Simona Babčáková v roli vyděračky

Charismatická herečka s výrazným nosem Simona Babčáková slaví 50. narozeniny. Věk vnímá velmi intenzivně a díky jubileu prožívá velký zvrat, který nazývá inventurou.

Herečka Simona Babčáková, kterou nově můžete vidět jako vyděračku v seriálu Půlnoční zpověď online na prima+, si své soukromí pečlivě střeží. Dodnes veřejně neprozradila ani jméno svého prvního manžela, se kterým má dvě dospívající děti, syna Alberta a dceru Josefínu. Před třemi lety to přitom vypadalo, že se bude vdávat podruhé.

Mohlo by vás zajímat: Svatby podle horoskopu. Měli jste nebo budete mít ideální veselku dle svého znamení?

S tehdejším partnerem, o pět let mladším bývalým atletem Ianem Adensamem, byla zasnoubená, ze svatby ale sešlo. Adensam Simonu požádal o ruku už po třech měsících vztahu, a to před bustou Járy Cimrmana v Malostranské besedě. Štěstí jim to ale nepřineslo. V období pandemie jejich vztah procházel krizí, která nakonec vyústila v rozchod.

S přicházející padesátkou Simona prožívá velký zvrat, který nazývá životní inventurou. Vydala se novým směrem, díky němuž by ráda rozšířila své takzvané portfolio činností. Patří mezi ně například přednášky na téma vědomí či pravidla komunikace, k jejichž studiu ji motivovaly právě krize v partnerských vztazích. Zabývá se také traumatem, vesmírem nebo způsoby, jak vytvářet vlastní život podle svých představ.

Mohlo by vás zajímat: Co je nejdůležitější věc pro trvalý a láskyplný vztah? Psycholožka našla odpověď

„Šla jsem po tom poznání, četla knížky, poslouchala přednášky, chodila na semináře, absolvovala jsem sebezkušenostní praktický výcvik principů života, abych si poskládala mapu světa a uměla si vždycky poradit. A teď v té inventuře, ve které jsem, jsem zjistila, že změny jsou tak rychlé a situace tak nepředpokládatelné, že nelze mít žádnou záruku, že by se na ně člověk mohl připravit. Takže jsem v takové křehké nejistotě,“ poznamenala nedávno herečka v pořadu Show Jana Krause. Momentálně je sama, nové lásce se nebrání, ale za každou cenu ji nehledá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.