Karolína Kurková nosila podprsenku za 130 milionů. Byla jsem obklopená bodyguardy

Sympatická modelka Karolína Kurková už několik let žije v USA. Teď zavítala do Česka, kde má pracovní schůzky a natáčení. Co bylo hlavním důvodem její návštěvy a jak zvládá výchovu svých třech dětí?

Blonďatá kráska se proslavila jako světová topmodelka, která ovládla přehlídková mola a předváděla pro slavné módní návrháře. Málokdo ale ví, že pochází z basketbalové rodiny. A právě basketbal byl tím hlavním důvodem, proč Kurková zavítala do Prahy. Modelka se totiž aktivně zasadila o to, aby se mistrovství Evropy v basketbalu konalo právě v České republice.

Při té příležitosti si ji k sobě do pořadu pozval také moderátor Jan Kraus. „Jste moje první důležitá věc, co tady dělám a natáčím,“ řekla s úsměvem modelka svému hostiteli. V první polovině září se totiž Kurková účastní Eurobasketu, který bude mimo jiné probíhat také v pražské O2 aréně. „Reprezentovala jsem Českou republiku, musela jsem jít před komisi a povídat. Byla jsem svá. Říkala jsem, že si možná musí myslet, proč jsem tam, když nejsem profesionální sportovec. Ale mám taťku, který byl profesionální basketbalista (Josef Kurka, který hrál nejvyšší soutěž za Pardubice a Děčín,  pozn. red.), takže já jsem vyrůstala s basketbalem, jako dítě jsem vyrůstala na basketbalovém hřišti,“ popsala 180 metrů vysoká modelka.

To, že šampionát skutečně proběhne v Praze, vnímá jako malý zázrak. „Musím říct, že jsme nebyli favoriti! To byly jiné země. Někdo z komise nás moc nechtěl. Pak ale nemohli říct ne… Takže teď to musíme dát! Říkám, kluci, potřebujeme nějakou medaili,“ pokračovala ve vyprávění modelka a oči jí při tom zářily nadšením. „Budu tam fandit, budu tam křičet, takže mě nejen uvidí, ale i uslyší,“ smála se v pořadu Show Jana Krause, který můžete sledovat ve středu večer na Primě.

Nosila na sobě desítky milionů

Moderátor v pořadu navázal také na modelčinu profesi, a tak Kurková zavzpomínala, jak na sobě nosila vzácnou podprsenku za zhruba 130 milionů korun. „To jsem měla všude okolo sebe bodyguardy, protože to byly miliony, které na mě museli dát, takže oni museli být pořád okolo mě a všechno hlídat. Diamanty byly našité na podprsence, kterou mi zapínala žena, ale všude kolem byli muži. Bylo to strašně studené a nepříjemné, nepohodlné, škrábalo to,“ přiblížila své pocity modelka.

Jak už v pořadu Jana Krause bývá zvykem, i ona přinesla známému moderátorovi dárek. „Vím, že máte rád trenky,“ prozradila při předávání. „To jsou speciální trenky, nejoblíbenější trenky mého manžela a mého dvanáctiletého syna, hlavně tedy syna, protože mají speciální kapsičku, že si dáte všechno dovnitř do pouzdříčka, dobře to drží a je to strašně pohodlný.“ V novém dílu se Karolína rozpovídá také o mateřství a výchově třech dětí, které porodila doma ve speciálním bazénu.

Tři domácí porody

Kurková má s manželem, filmovým producentem Archiem Drurym, dva syny a jednu dceru a všechny své děti porodila doma do vody. „O tuto metodu jsme se s manželem začali zajímat při mém prvním těhotenství. V té době jsem žila v New Yorku, kde většina žen podstupuje císařský řez. To jsem nechtěla. Jsem zdravá a není potřeba do sebe nechat řezat, když můžu rodit přirozenou cestou. Je to lepší pro mě i pro dítě,“ řekla modelka v minulosti pořadu Showtime.

Sdílejte článek
Štítky děti Show Jana Krause mateřství modelka basketbal Karolína Kurková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.