Celebrity

14. března 2023 14:40

redakce Prima Ženy

Kordula Stropnická promluvila o vztahu s Damianem. Začalo to dětinsky, přiznala

Kordula Stropnická (17), dcera herečky Veroniky Žilkové (61) a politika Martina Stropnického (66), se s tajemným Damianem D. poprvé ukázala na veřejnosti na podzim roku 2022. Tou dobou tvořila pár se zámožným chlapcem a milovníkem milionových aut už několik měsíců. Teprve nyní ale prozradila detaily o jejich vztahu.

Na galavečeru Clash of the Stars Kordula Stropnická konečně popsala svůj vztah s Damianem. „Ano, jsme pořád spolu. Už to drží docela dlouho. Je to moje první láska,“ prozradila webu Super.cz. „Byl to docela dlouhý proces. Známe se tři roky. Začalo to dětinsky s brekem, hádkami, zlomeným srdcem. Před půl rokem jsme to dali dohromady a je to hezké,“ vyprávěla Kordula na galavečeru.

Přečtěte si také: Jako staré auto hozené do šrotu. Žilková popsala pocity po Stropnického zradě

Damian pochází ze zámožné rodiny, což je znát z jeho outfitů za desítky tisíc korun i profilu na TikToku, kde rád ukazuje lásku k luxusním vozům za několik milionů a nebojí se přiznat, že umí pořádně sešlápnout plyn.

Jejich vztah už před časem poprvé vyzradila sestra Korduly Agáta Hanychová (37) na svém Instagramu. Ve svém živém vysílání jen tak zmínila: „Pozor, včera mi volala. Teda takhle, volal mi její chlapec.“ To naprosto šokovalo matku Veroniku Žilkovou (61), která nechápala, jak to mohla Agáta propálit. „Ne! Vůbec! Ticho, ty jsi hrozná,“ snažila se situaci zachránit.

Všechno kolem Korduly ale růžové není. Starostlivá a milující Veronika Žilková přiznala, že dívka má za sebou i složité období. „Kordulky si velmi vážím, studuje náročnou sportovní školu, denně se věnuje dvěma koním. Je velmi pracovitá, pak unavená, zároveň i hezká a myslím, že je škoda, že se nevidí očima své matky, protože by na sebe byla pyšnější, než je,“ popsala herečka, jak svou dceru vnímá, a pro magazín Showtime dodala, že i tak krásné a talentované dítě zažívalo nezájem a složité dětství.

Soudní spory Veroniky Žilkové a Martina Stropnického stále trvají:

Sdílejte článek
Štítky Veronika Žilková Instagram vztah přítel Agáta Hanychová Kordula Stropnická

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.