Celebrity

6. června 2022 10:23

Josef Šťastna

Krampol na pohřeb Abrháma nepřijde. Vadí mu, co se dělo při loučení s Růžičkovou

V pondělí ve 13 hodin v kostele sv. Anežky České na pražském Spořilově proběhne poslední rozloučení s Josefem Abrhámem, který zemřel v 82 letech. S hereckou legendou se rozloučí rodina, kamarádi i široká veřejnost. Na pohřeb zřejmě nedorazí Jiří Krampol (83), jenž k tomu má své osobní důvody.

Poslední rozloučení s milovaným hercem se uskuteční na stejném místě, kde loni v červnu měla pohřeb i jeho manželka Libuška Šafránková (†68).

Kam bude Josef Abrhám po smrti uložen, rodina novinářům zatím neprozradila. Podle zdrojů CNN Prima NEWS je nejpravděpodobnější, že ostatky budou po obřadu převezeny do Šlapanic u Brna, kde odpočívá i Libuše.

Oba manželé měli ke Šlapanicím vřelý vztah. Spojovala je láska k Moravě – Josef se narodil ve Zlíně, jeho manželka v Brně. Oba byli silně věřící a byli přesvědčení, že po konci pozemské poutě přichází život věčný.

Podle informací webu Prima Ženy bude smuteční mše za Josefa Abrháma přístupná i veřejnosti. Je nutné zachovat pietu a je jasné, že ne každý zájemce se dostane při bohoslužbě dovnitř svatostánku.

Jiří Krampol se bojí, že by se nedostal do kostela

Účast fanoušků je momentem, který lehce zaskočil Jiřího Krampola. Ten pro CNN Prima NEWS již dříve uvedl, že se posledního rozloučení zřejmě nezúčastní. „Byl jsem na pohřbu Heleny Růžičkové, kde jsem se nedostal ani do krematoria. Pokud to bude důstojný pohřeb a pozvou mě, samozřejmě půjdu. Ale pokud ne, nevím, kam bych chodil,“ uvedl Krampol, který patřil mezi blízké kamarády zesnulého hereckého velikána.

Podobné články

Na smutečním obřadu nebude chybět nejbližší přítel Josefa Abrháma, režisér Jan Kačer. Ten potvrdil, že pokud nenastanou mimořádné události, na Spořilov určitě dorazí. „Kdyby mi nebylo dobře nebo bych umřel, nepřijdu tam. Ale jinak ano, potvrdil Kačer pro eXtra.cz. Smutečního aktu by se měly mimo jiné zúčastnit také Iva Janžurová (81) a Dagmar Havlová (69).


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.