Celebrity

16. prosince 2022 10:59

redakce Prima Ženy

Lvi dělají problémy jako první. Policie zasahovala u Vémoly. Vyšetřuje se jeho zoo

Zápasník Karlos Vémola (37) proslul zálibou v silikonových kráskách a také v exotických zvířatech. Právě jeho soukromá zoologická zahrada přitáhla pozornost policistů. Ti provedli razii a kontrolovali, zda má zápasník pro chov zvířat všechna povolení.

Je možné, že sousedům se nelíbilo, kolik zvířat doma Vémola chová. Spekuluje se, že do jeho bydliště pracovníci celní správy vyrazili na udání. Zásah proběhl 14. prosince brzy ráno.

„Mohu potvrdit, že se celníci v těchto místech skutečně nacházeli a probíhaly zde úkony trestního řízení. Další podrobnosti vám ale sdělit nemohu,“ prozradila mluvčí Celní správy ČR Martina Kaňková pro web isport.cz, který o zásahu informoval jako první.

Web eXtra.cz v pátek dopoledne pak přišel se zdrojem, který tvrdí, že slavný zápasník může být zapleten do pašování velkých kočkovitých šelem.

Karlos Vémola má doma i krokodýla

Zápasník MMA a kmenový člen organizace Oktagon doma chová tygry, lvy, žraloky, opice či krokodýly. Vždy byl přesvědčen, že veškerou dokumentaci má v pořádku, což opakovaně ukazoval i fanouškům. Policie nyní bude řešit, zda se nezmýlil.

Karlos Vémola tak své oblíbené heslo, že lvi žerou jako první, může dočasně upravit. Zatím se zdá, že lvi umějí udělat i pořádné problémy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.