Martin Písařík odtajnil tip na rozvodovou hru. Je jí známé Člověče, nezlob se!

Máme rádi Česko XIII (8) – Rozvodová hra

Herec Martin Písařík nemůže vystát jednu z nejpopulárnějších dětských her. V zábavné show ji označí za rozvodovou a jako důkaz předloží veselou historku z dětství. Proč by potřeboval vyhrát hned několik balení? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Oblíbená desková hra má sice původ až v daleké Indii, miluje ji však už několik generací českých dětí. Člověče, nezlob se! přitom zkouší jejich trpělivost a schopnost přiznat porážku a skousnout smůlu. Nedrásá ale nervy jen těm nejmenším. Dává zabrat také dospělým, což potvrdí ve známé show i herec Martin Písařík. Podle něho je tato hra rozvodová.

„To bych zakázal, to je hra na rozvod,“ rozohní se, když moderátor Libor Bouček představí jako cenu pro vítěze tuto slavnou deskovku. „Vždycky když babička prohrála, vzala ten hrací plán, roztrhla ho a řekla ‚hovno‘. Tím bylo po hře a šli jsme do papírnictví kupovat novou,“ zavzpomíná úsměvnou historkou na dětství Písařík, kterého jste kromě mnoha divadelních a filmových rolí mohli vidět třeba v rodinné sáze Cesty domů či v populárním seriálu Krejzovi.

Sám Bouček, který v jednom z dílů vedl s Pavlem Nečasem slovní bitvu o čas, připouští, že se jedná o jednu z nejagresivnějších her, které máme. „Doufám, že boj bude o to víc lítý,“ směje se Libor v další epizodě pořadu Máme rádi Česko, na který se můžete těšit v pátek večer na Primě. Uvidíme, zda kapitán Vojta Kotek porazí po boku Martina Písaříka, Petra Máry a Moniky Timkové svou pověstnou smůlu a zvítězí nad Jakubem Prachařem, jehož souputníky budou Pavel Poulíček, Beáta Kaňoková a Jan Bendig, který mimo jiné před časem ukázal nový domov a prozradil zajímavý příběh fotek na zdech.

Věděli jste, že Jan Bendig s přítelem Tomášem vychovávají psíka, který je bratrem slavné čivavy Simony Krainové?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.