Martin Písařík odtajnil tip na rozvodovou hru. Je jí známé Člověče, nezlob se!

Herec Martin Písařík nemůže vystát jednu z nejpopulárnějších dětských her. V zábavné show ji označí za rozvodovou a jako důkaz předloží veselou historku z dětství. Proč by potřeboval vyhrát hned několik balení? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Oblíbená desková hra má sice původ až v daleké Indii, miluje ji však už několik generací českých dětí. Člověče, nezlob se! přitom zkouší jejich trpělivost a schopnost přiznat porážku a skousnout smůlu. Nedrásá ale nervy jen těm nejmenším. Dává zabrat také dospělým, což potvrdí ve známé show i herec Martin Písařík. Podle něho je tato hra rozvodová.

„To bych zakázal, to je hra na rozvod,“ rozohní se, když moderátor Libor Bouček představí jako cenu pro vítěze tuto slavnou deskovku. „Vždycky když babička prohrála, vzala ten hrací plán, roztrhla ho a řekla ‚hovno‘. Tím bylo po hře a šli jsme do papírnictví kupovat novou,“ zavzpomíná úsměvnou historkou na dětství Písařík, kterého jste kromě mnoha divadelních a filmových rolí mohli vidět třeba v rodinné sáze Cesty domů či v populárním seriálu Krejzovi.

Sám Bouček, který v jednom z dílů vedl s Pavlem Nečasem slovní bitvu o čas, připouští, že se jedná o jednu z nejagresivnějších her, které máme. „Doufám, že boj bude o to víc lítý,“ směje se Libor v další epizodě pořadu Máme rádi Česko, na který se můžete těšit v pátek večer na Primě. Uvidíme, zda kapitán Vojta Kotek porazí po boku Martina Písaříka, Petra Máry a Moniky Timkové svou pověstnou smůlu a zvítězí nad Jakubem Prachařem, jehož souputníky budou Pavel Poulíček, Beáta Kaňoková a Jan Bendig, který mimo jiné před časem ukázal nový domov a prozradil zajímavý příběh fotek na zdech.

Věděli jste, že Jan Bendig s přítelem Tomášem vychovávají psíka, který je bratrem slavné čivavy Simony Krainové?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.