Celebrity

22. března 2023 15:00

Vanesa Havlíková

Miss Vanesa Švédová promluvila o vztahu ke svému tělu i partnerovi. Kdy založí rodinu?

V jedinečném konceptu, kde známé tváře odpovídají na otázky z profesního i soukromého života, se představila vítězka České Miss Essens 2022 Vanesa Švédová (19). Jak jí titul změnil život, jakou část těla má na sobě nejraději a co vzkázala všem potenciálním nápadníkům?

V průběhu soutěže Hledá se Miss porotci Vanesu Švédovou vyřadili z důvodu nezvládnuté sportovní výzvy na trampolíně. Díky druhé šanci, kterou od porotců dostala, se mohla do soutěže opět vrátit a zabojovat ještě o něco více. Rodačce z Přestavlk se podařilo probojovat až do samotného finále a soutěž díky své píli a přirozené kráse nakonec vyhrála.

Nejraději má své dlouhé nohy

Sama Vanesa zastává přirozenost a na svém vzhledu nic měnit nechce. Za nejhezčí část svého těla považuje dlouhé nohy. Vítězství v soutěži jí dle jejích slov život razantně nezměnilo, práce má od té doby ale o poznání více a čas tráví více v Praze než v Olomouci.

K výhře jí pomohly zkušenosti v modelingu, které má již od 13 let. Za největší profesní úspěchy považuje módní přehlídku pro světovou značku Dolce & Gabbana v Miláně či přehlídky v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

Vanesa Švédová se stala vítězkou České Miss Essens pro rok 2022:

Mohlo by vás zajímat: Nová Miss Vanesa Švédová je šťastně zamilovaná. Snad to přítel zvládne, přeje si

Jak to má s muži?

Přestože svou práci miluje a po výhře nemá o zakázky nouzi, za společný čas s rodinou a přítelem je vděčná. Ve volném čase ráda chodí na procházky se psem a užívá si chvíle odpočinku s nejbližšími. Krajinu Moravy si mladá studentka tak oblíbila, že si dokáže představit život právě tam, a ne nikde ve světě, jak by někdo mohl vzhledem k oboru, ve kterém se Vanesa pohybuje, očekávat.

Muži u Vanesy šanci nemají, protože je už nějakou dobu šťastně zadaná. Partner si ji získal díky gentlemanské povaze a další potenciální nápadníci tak mají u krásné brunety smůlu. Za deset let by ráda založila rodinu. Právě ta je totiž jejím největším snem.

Sdílejte článek
Štítky rodina soutěž krása móda modelka Česko modeling vzhled 30+ Otázek Hledá se Miss Česká Miss Essens Vanesa Švédová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.