Celebrity

9. března 2022 20:30

Anna Kopečková

Gábina Soukalová se po mateřské vrací k moderování: Být jen doma s dítětem nedokážu

Návrat Gabriely Soukalové

Přestože od narození její dcery Isabelky uplynulo teprve šest měsíců, bývalá biatlonistka a dvojnásobná olympijská medailistka Gabriela Soukalová už netouží být jen doma na mateřské. Rozhodla se tak vrátit zpátky ke své práci moderátorky na obrazovkách televize Prima.

Přestože vždy snila o tom, že bude mít velkou rodinu, miminko přišlo tak trochu nečekaně. Po nevydařeném manželství a rozvodu s badmintonistou Petrem Koukalem si našla nového přítele Miloše a hned otěhotněla. V září loňského roku se jim narodila dcera, která dostala krásné jméno Izabela Gabriela, a Gábina tehdy plánovala, že si mateřskou náležitě užije.

Teď je ale všechno jinak a po necelých šesti měsících se vrací zpátky k moderování pořadu Showtime na Primě. „Já jsem takový nezmar, který je pořád zapřažený a neumí moc odpočívat. Obdivuju všechny maminky, které jsou s dětmi doma na full time. Já bych to asi nedokázala, protože jsem člověk, který je aktivní. Ráda se učím nové věci, potřebuju růst, to je to, proč tady jsem,“ svěřila se v reportáži Showtimu.

Cítí po několikaměsíční pauze nervozitu? „Nervózní asi lehce jsem. Zároveň si říkám, že v současné situaci to člověk bere víc s nadhledem. Myslím, že jsou důležitější věci, které jsou docela zásadní, a doufám, že tím, že se vrátím zpátky, naopak pomůžu lidem do lepší nálady, udělám jim třeba radost svým úsměvem,“ věří Soukalová.

Pracovní úkoly zvládají ve třech

Každá maminka, která se vrací zpátky do práce, samozřejmě musí řešit hlídání. Jak to má zařízené Gábina? A dokáže vůbec být bez holčičky třeba celý den? „V posledních měsících už pracuji na jiných projektech, takže jsme zvyklí, že jezdíme takhle spolu, že jede přítel i s malou se mnou. Snažíme se ty pracovní úkoly zvládat všichni tři společně,“ prozradila Gábina, které to na focení snímků k jejímu návratu moc slušelo, přestože se prý moc nevyspí.

A jak si bývalá biatlonistka užívá mateřství? „Mateřství si užívám a to nevyspání k tomu asi patří. Izabelka nám doteď spala, ale začínají jí růst zoubky, takže je situace chvílemi trochu náročnější. Ale myslím, že převažují pozitiva. Je to nejhezčí období mého života, všechno je super,“ odhalila nadšená maminka.

Poté, co jí nevyšlo manželství s Petrem Koukalem, po boku nového partnera Miloše Kadeřábka doslova rozkvetla a zářila štěstím. Už tehdy ale prohlašovala, že i když plánují společnou budoucnost, do svatby se moc nežene. „Musím říct, že po těch zkušenostech, co mám z minulosti, nejsem svatbám úplně nakloněna. Takže v tomto směru bych rozhodně nepospíchala. Ale budoucnost plánujeme společnou, rozhodně!“ řekla v pořadu Showtime loni v únoru.

Nezměnila od té doby svůj názor na manželský svazek a nechystá se rozeznít svatební zvony? „To rozhodně ne. Zatím na to nepřišlo a ani jsme se o tom nebavili. V minulosti jsem se přesvědčila o tom, že to není úplně to hlavní, takže myslím, že je všechno tak, jak má být. Jsem za to ráda a doufám, že to bude pokračovat ve stejném módu, dodala Gábina, které rodinný život rozhodně svědčí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.