Celebrity

29. prosince 2022 18:20

Karolína Oehmová

Nejen Brno, ale už i Ostrava! Jakub Prachař si proti sobě poštval další velkoměsto

Inkognito (37) - Šlapka pod stolem

Jakub Prachař je již pověstný tím, že si rád dělá legraci z Brna a jeho obyvatel. Po slovech, která vypustil v zábavné show na konci roku, se ale asi pěkně dlouho nepodívá ani do Ostravy. V pořadu, kde hosté hádají zajímavé profese, zesměšnil nejen obě města, ale rovnou i televizní zpravodajství.

Komediant Jakub Prachař svůj pověstný humor směrem k Brnu rozšířil o další vekoměsto, a to konkrétně Ostravu. V zábavné show Inkognito si začal dobírat ostravské zpravodajství. Na Liborovu otázku, zda si myslí, že čtecí zařízení v Ostravě jde rychleji, okamžitě reagoval. „Já si myslím, že tam čtečka přechází věty,“ řekl pobaveně s ostravským přízvukem Prachař.

Živá šlapka pod stolem

Do debaty se hned samozřejmě přidala i Světlana Witowská, která byla v této show poprvé. Jako zkušená reportérka a moderátorka prozradila tajemství zpravodajského stolu. „My tam máme šlapku a ty si šlapeš jak na šicím stroji. Pod stolem máme živou šlapku,“ prozradila Světlana a tím nahrála Ondřejovým dvojsmyslným vtipem. „Já jsem si říkal, co mají ti moderátoři pod stolem při zpravodajství a ona je to šlapka,“ řekl Brzobohatý čímž rozesmál všechny ve studiu.

Není šlapka jako šlapka

Vzápětí Ondřejův vtip glosoval Jakub, který vyzdvihl funkci moderátorského zpravodajského stolu. „Taky proto si všimněte, že ve veškerém zpravodajství jsou stolky s pevnou přední deskou, protože kdyby byla průhledná, byla by vidět šlapka. Je ale obrovský rozdíl mezi ostravskou šlapkou a pražskou šlapkou.“

To už jen Richard poznamenal „Ta ostravská je levnější“. To by ovšem nebyl Jakub, kdyby zapomněl na Brno, které si dobírá velmi často. „A to nemluvím o tom, kdyby se vysílalo z České televize Brno, to by bylo,“ přisadil si Prachař. Po Světlanině poznámce, že to také vysíláme, celou televizní estrádu zakončil Richard, který podpořil Jakubovu štiplavost k Brnu. „Tam nemají čtečku, tam jim to šeptají,“ řekl Geňa a smíchem položil všechny ve studiu.

Připomeňte si i další perly, které na sebe během natáčení ze svého soukromí prozradili tváře oblíbené show a bavte se se speciálem zábavného pořadu Inkognito také na Silvestra.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.