Nelly Řehořová jako nová přítelkyně Roberta Urbana. Krásku herci přihrál seriálový scénář

ZOO (105) – Petr zklame Bena a Sofii

Robert Urban hlásí návrat do oblíbeného seriálu z prostředí zoologické zahrady. Scenáristé herce coby soudce Petra Kříže vrátili do děje, a nepřichází sám. Po boku mu kráčí přítelkyně Ester v podání Nelly Řehořové a malá dcerka. Příchod soudce nezůstane bez povšimnutí, obzvláště u Viky doma to způsobí nemalé otřesy.

Soudce Petr je zpět a s ním i milostné peripetie. Petr Kříž se vrátil i s přítelkyní, a to nenechá chladného nikoho, kdo s ním měl co do činění.

„Je to rok a půl, a přestože se se všemi na natáčení znám, tak jsem měl pocit, že to bylo jako poprvé. Byl jsem nervózní, ale první den jsem točil s Evou (Burešovou) a s dětičkami, tak jsem byl rád – návrat byl o to jednodušší. Všichni byli hrozně milí, všichni mě srdečně vítali,“ vzpomíná na svůj návrat Robert Urban, který největší změnu v návratu vidí v tom, že se mu trochu rozrostla rodina. „Vstupoval jsem do ZOO jako vdovec se dvěma dětmi. Teď mám čtyři a čtvrtý vztah. Klan Křížů se rozrostl. Scenáristé mě vykreslili jako nezodpovědného otce, tak to snad teď budu moci napravit,“ směje se Robert, který dostal čtvrtou seriálovou přítelkyni – Ester. S ní tak do seriálu vstoupila Nelly Řehořová.

Nelly Řehořová vstupuje po boku Roberta Urbana do ZOO

„Nabídkou na roli jsem byla překvapená. Říkala jsem si, že jsem na to moc mladá – aby to nevypadalo, že dítě má dítě. Nakonec mi trochu pomohly holky v maskérně, které mě zestaršily. Snad to diváci přijmou. Ester je záporná role. Očekávám, že diváci na ni reagovat budou. No, uvidíme, jak to slíznu,“ směje se Nelly, která se do té doby s Robertem setkala jen jednou.

„S Nelly jsem se potkal na koncertě, kde jsme vystupovali, a posléze jsem se dozvěděl, že to ona mi bude hrát přítelkyni. Na ZOO je to skvělé, mám to tam rád a hned po prvním natáčecím dni jsem si uvědomil, kolik tam je lidí. Přišly nové tváře, natáčení se rozrostlo o další štáb. Všechno pracuje jako namazaný stroj,“ prozrazuje Urban.

Čtěte také: Jana Bernášková začíná pracovat v zoologické zahradě. Jako Julie ale nenadchne

Jeho postava se do seriálu po odchodu vracet neměla, ale vše je nakonec jinak. „Dostal jsem nové kostýmy, obleky. Rok a půl je dlouhá doba, obzvlášť v seriálovém světě. Na druhou stranu, potkal mě Damián, byla spousta práce v divadle… Neuvědomuji si tu pauzu, což je vlastně dobrá známka toho, že lidi mají pořád seriál rádi, a já jsem tedy rád, že se vracím do projektu, ve kterém jsem začínal,“ uzavírá charismatický herec.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.