Celebrity

23. března 2023 14:20

Eliška Reiglová

Prdíky, zimnice a nevyspání. Nikol Švantnerová bojuje s realitou mateřství

Česká Miss z roku 2015 Nikol Švantnerová (30) se 17. března stala maminkou. S podnikatelem Ondřejem Antošem na svět přivedla holčičku a radostnou novinku oznámila na sociálních sítích o den později. Nyní si zvyká na nový život, který dosud neznala, a ukazuje jeho realitu ze všech stran.

Nikol Švantnerová má za sebou několik úspěšných kariérních let. V roce 2015 získala titul Česká Miss a o práci v modelingu od té doby nouzi neměla. Nyní ji ale čeká pauza, focení a chůze po přehlídkových molech ustoupí do pozadí a prioritou bude péče o novorozenou holčičku.

Čtěte také: Celebrity prozradily, proč nemají děti. Děláme světu laskavost, dodala slavná herečka

Modelka si těhotenství nechávala nějakou dobu pro sebe. Odtajnila ho až v září roku 2022 na Instagramu, kam přidala fotografie s partnerem Ondřejem Antošem a napsala dojemné sdělení. „Už pár měsíců nás děláš šťastnými,“ stálo u snímků tehdy teprve budoucích rodičů. Radostnou zprávu o narození holčičky zveřejnila Nikol Švantnerová na sociálních sítích. Dcerce dali jméno Mia a novopečená maminka nyní ukazuje realitu sžívání prvorodičky s miminkem.

První probdělé noci

Každá novopečená maminka ví, že naučit se zcela novému režimu, který je navíc dost nepravidelný, je náročné. Miminko má své potřeby, maminka taktéž a často je skoro nemožné je sloučit. Především spánek se v počáteční fázi mateřství přemění v luxus a lékaři dobře radí, že matka má spát tehdy, kdy spí její dítě.

„Dnes jsme poprvé zažily prdíky, já měla zimnici, jsem minus dvě košile a Mia vystřídala za noc tři outfity. Každá noc nás učí něco nového, ale o tom to je,“ napsala modelka k fotografii, kde spí vedle své maličké dcery. Ukazuje tak, že mateřství, ač není jednoduché, je krásné. Snímky nové reality Nikol Švantnerové naleznete v galerii.

Sdílejte článek
Štítky fotografie miminko matka Instagram mateřství dcera modelka Česká Miss zimnice Nikol Švantnerová skutečnost

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.