zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Blíží se magické únorové novoluní ve znamení Vodnáře. Vyplatí se na chvíli hodit starosti za hlavu a být odvážnější

Magické únorové novoluní ve znamení Vodnáře
Autor: iStock Magické únorové novoluní ve znamení Vodnáře
Anna Kopečková , Vydáno: 10.02.2021
Každé novoluní, tedy doba, kdy se rodí nový Měsíc, je časem nových začátků, transformace, skvělým časem pro vytváření nových životních záměrů. To únorové se bude odehrávat ve vzdušném a intelektuálním znamení Vodnáře. Jak nás může ovlivnit, na co bychom se měli zaměřit a jak ho co nejlépe využít ve svůj prospěch?

reklama

Každé novoluní je stejně jako úplněk ovlivněno astrologickým znamením, ve kterém se Měsíc právě v tu dobu nachází. Únorové novoluní, které nastane ve čtvrtek 11. února 2021 přesně ve 20 hodin a 5 minut, bude pod vlivem vzdušného znamení Vodnáře. Kromě Měsíce a Slunce budou v tuto dobu ve znamení Vodnáře i další čtyři planety (Merkur, Saturn, Jupiter a Venuše), vliv novoluní by tedy tentokrát mohl být poměrně silný a byla by škoda promarnit energii, kterou nám nabízí.

Úplňky v roce 2021

Úplňky v roce 2021: Kdy nastanou a jak vás mohou ovlivnit?

Každé novoluní je ideální dobou pro nové začátky, skvělou příležitostí, kdy můžete zkusit něco nového. Energie Měsíce je nejsilnější prvních 12 až 24 hodin novoluní, ale projevuje se ještě následujících 28 dní. Pokud tedy chcete s něčím skoncovat, toužíte zkusit něco nového a váháte, kdy začít, je právě v tuto dobu ideální čas. Důležité ale tentokrát bude najít rovnováhu mezi novými nápady a reálným životem.

Novoluní ve znamení Vodnáře

Vodnář patří mezi pevná znamení, takže i přes svou značně výstřední povahu je to znamení velmi stabilní, rozhodné a tvrdohlavé. Vodnářům vládne planeta Uran, která podporuje spontánnost, touhu po svobodě. A přesně takoví jsou Vodnáři – svobodomyslní, hraví, experimentátoři, kteří se často nechají zcela pohltit tím, co dělají. Milují inovace a změny. Je to znamení spojené s budoucností, zaměřuje se spíše na myšlení než cítění, takže by toto novoluní nemuselo až tak zahýbat našimi emocemi. Zato v nás může vyvolávat touhu po změně a větší svobodě, chuť vyjádřit svou individualitu, být konečně sami sebou, udělat něco neobvyklého a jedinečného.

žena Vodnář

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Vodnáře

Užijte si svou svobodu

Jen těžko se můžeme nějak projevit, když se cítíme spoutaní nebo omezovaní. Možná najednou nebudeme chtít, aby nám někdo diktoval, co můžeme nebo máme dělat a co ne. Naopak budeme toužit odpoutat se od všech každodenních starostí, nic neřešit nebo si alespoň dělat věci po svém. Vyjet ze zajetých kolejí, cítit se volněji, nespoutaně, možná někdy až bláznivě. Nebraňte se tomu. V současné době, která je plná restrikcí, vám taková malá revolta, ovšem v mezích zákona, jen prospěje a dodá vám energii na nějaký čas dopředu. Nemusíte hned jít demonstrovat nebo rebelsky odhodit roušku. Užijte si svou chvilku svobody klidně doma. Udělejte si diskotéku v obývacím pokoji, pořádně si z plných plic zazpívejte ve sprše, ať to sousedi slyší, vyválejte se ve sněhové závěji a hoďte do ní i partnera… 

Pečujte o své vztahy

Vodnáři jsou velmi přátelští, právě v době novoluní se dobře navazují nová přátelství nebo partnerské vztahy, lidé mají tendenci bavit se, oslavovat a chovat se svobodněji. V době, kdy jsou sociální kontakty omezené, tak mohou mnozí lidé propadat skepsi nebo smutku z toho, že nemohou být v bližším kontaktu s lidmi, které mají rádi. Když se s nimi nemůžete vidět, zkuste jim alespoň zavolat nebo napsat. Můžete jim i poslat malý dárek. Dejte jim vědět, že jste na ně nezapomněli. Mnozí lidé jsou zavření sami doma a jsou vděční za jakýkoli upřímný kontakt.

Buďte odvážnější

Vodnář není znamení, které sedí a čeká, co se stane, co mu spadne do klína. Ani novoluní ve Vodnáři nebude sršet hojností, pokud si budete jen něco hodně přát. Je nutné začít jednat, udělat ve svém životě trochu vlny. Pokud jste se zamilovali, dejte dotyčnému svou lásku upřímně najevo. Pokud chcete povýšit, ukažte svému nadřízenému, co ve vás je. Dejte najevo svou energii, vášeň a sebevědomí, ať se to týká čehokoli. Možná vás překvapí, co najdete.  

Plňte si sny, ale nerozhodujte se ukvapeně

Vodnáři bývají velmi kreativní a nápadití. Chcete-li zrealizovat nějakou svou vizi, sen, toto magické novoluní vám hraje do karet. Nepromarněte svou příležitost. Důležité je myslet pozitivně. Soustřeďte se na věci, které ve svém životě chcete, ne na ty, kterým se chcete vyhnout. Vodnáři také bývají roztržití, lehkomyslní a až příliš důvěřiví. Svým chováním někdy připomínají malé děti. Než tedy v době kolem novoluní uděláte nějaké rozhodnutí, pečlivě ho zvažte, promyslete všechna pro a proti, abyste třeba někomu nenaletěli.

Pozor na úrazy

Znamení Vodnáře ovlivňuje lýtka, kotníky, paty, holeně, achilovky, křečové žíly na nohou. Pokud v době kolem novoluní uděláte pro tyto části těla něco prospěšného, bude to působit dvojnásob dobře. Buďte opatrní na úrazy nohou, otoky, různá podvrtnutí nebo zlomeniny. Dopřejte nohám volnost, nenoste příliš těsné ponožky nebo kalhoty, když budete odpočívat, zkuste si dát nohy do vyšší polohy. Dopřejte nohám koupel střídavě teplou a studenou vodou, choďte na procházky, jezděte na kole. Máte-li křečové žíly, noste kompresní punčochy a nohy pravidelně promazávejte, abyste rozproudili krev. Lidé mají ve dnech kolem novoluní ve Vodnáři tendenci chovat se trochu bláznivě, nekonvenčně. Buďte tedy opatrní, i když se chcete trochu pobavit.

Jak úspěšně dosáhnout svých cílů? Využijte k tomu jednotlivé fáze Měsíce!

Jak být v životě úspěšní? Naučte se využívat jednotlivé fáze Měsíce!

reklama

Související témata: novoluní , znamení Vodnář , znamení zvěrokruhu , vliv novoluní , novoluní 2021 , novoluní únor 2021 , únorové novoluní , fáze Měsíce , vliv Měsíce , co dělat při novoluní , novoluní ve znamení Vodnáře

reklama

Přečtěte si také

reklama