VIDEO: Čím doženou Adélu z Prostřeno! ostatní soutěžící k slzám?

Čtvrteční hostitelka Adéla jako by do Prostřeno! ani nepatřila. Introvertní dívka, která má zdravotní problémy a často si výtky ostatních bere příliš osobně, se během pořadu dokonce rozpláče. Kdo na tom bude mít hlavní podíl? Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Prostřeno!

Čtvrtek bude i tento týden dnem, ve které se rozkryjí vzájemné sympatie a antipatie mezi soutěžícími, a konkrétně to velmi nepříjemně zabublá mezi hostitelkou Adélou (23) a Mirkem.

Adéla bude mít v menu dvě jídla, která bude připravovat „podle babičky“, ovšem ani bramboračkou, ani tvarohovou bábovkou příliš nezaujme. O polévce Mirek prohlásí, že je „chuťově dobrá, ale nedochucená.“ A Adéla v kuchyni uroní první slzičky, ale prý si večer zkazit nenechá. Nejmenší chvála stihne hlavní chod – šťavnatou masovo-zeleninovou směs s rýží. „Nepovedlo se jí to, maso je suché a absolutně bez chuti,“ prohlásil Mirek a Veronika dodala, že jídlo opravdu žádná hitparáda nebyla.

Proč Adéla plakala?

Anička raději otevřeně kritizovat nechtěla, aby se Adély příliš nedotkla. Ta už ale potají svým emocím podlehla a označila ostatní za taktiky a chování ostatních označila za „sviňárny“. Náladu sice na chvíli zvedla pantomima, ale otevřený konflikt nastal při servírování dezertu – k bábovce Adéla připravila kávu, pro někoho rozpustnou, pro jiného turka. A bylo zle…

Mezi Mirkem a Adélou "to prostřě nefunguje". Podívejte se:

Proč Adéla nemůže normálně jíst?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.