Celebrity

26. června 2023 12:37

Žaneta Dernerová

Nový videoklip k písni Tomáše Kluse. Zamilovaný duet psal jako seriálový hrdina

ZOO (124) – Vítězný duet Viky a Filipa

Tomáš Klus (37) složil nádherný duet, který sklidil u fanoušků ohromný úspěch. Milostný song, jejž zpíval v oblíbeném seriálu po boku Evy Burešové (29), se dočkal natolik nadšených ovací, že k němu vznikl i videoklip. Již nyní se na něj můžete exkluzivně podívat.

Písní plnou lásky a zamilovaných pohledů okouzlili Tomáš Klus a Eva Burešová coby Filip a Viky diváky i porotu v Markově baru. Samou chválu sklízí song s videoklipem i u prvních posluchačů na Youtube. „Na tohle se dá říci jen – dokonalost. Úžasná píseň, krásný text a nádherný klip... Boží. Krása!“ oceňují novinku fanoušci a své vzkazy doplňují srdíčky a palci nahoru.

V seriálu si duet vysloužil ohromný potlesk a dvojice právem zvítězila v pěvecké soutěži. Písničku složil Tomáš Klus na popud tvůrců seriálu a pro napsání hitu měl volnou ruku. „Řekl jsem si, že to budu co nejvíc psát jako Filip, který píše milostné vyznání své femme fatale. Představoval jsem si, že Viky a Filip sedí v kuchyni a skrze tóny si vyznávají lásku a hluboce se při tom dívají jeden druhému do očí,“ prozrazuje Klus, jak se rodila nová písnička KOUZ(L)OO, kterou teď budou moci fanoušci vidět i jako klip.

„Na skládání jsem měl klid, moje úžasná žena mě nechá, abych mohl být ve studiu sám a pracovat na písničce. Občas musím ty věci selektovat. Někdy napíšu věci, které nejsou dobré, ale naštěstí mám skvělého prvního kritika v tom nejlepším smyslu slova – a tím je moje žena,“ svěřuje se muzikant. S výsledkem byli všichni spokojeni, a tak se písnička do závěrečných titulků nahrála u Kluse ve studiu a diváci ji mohli vidět v uplynulém díle seriálu ZOO, na jehož další epizodu se mohou těšit v úterý večer na Primě. Videoklip vznikl záhy, jakmile se o písničku strhl velký zájem fanoušků, a skládá se ze zamilovaných záběrů.

Pro jednu chvíli tak Eva Burešová vyměnila Václava Noida Bártu, s nímž coby věhlasná Lady X sklízí v baru fenomenální úspěch s každou písní. „V seriálu jsem zvyklá spolupracovat s Vaškem, který dělá závěrečné písničky do každého dílu. Jeho tvorba a Tomášova je rozdílná, a to hodně. Jediné, v čem jsou stejní, je podle mne to, že co vydají, stojí za to. Oba mě moc baví,“ svěřila se herečka a dvojnásobná maminka, pro niž je to první spolupráce s Tomášem. „Poslouchala jsem ho už na základce a těšila jsem se, až ho poznám. Jsem tak moc ráda, že díky seriálu vznikla naše společná písnička,“ usmívá se Eva Burešová.

Na nový klip k písni KOUZ(L)OO plný zamilovaných scén se podívejte na YouTube.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.