Celebrity

12. srpna 2022 12:00

Tomáš Durčák

Olga Menzelová o partnerovi: Časté cesty do Egypta a důsledná příprava na apokalypsu

Producentka Olga Menzelová (44), která je vdovou po oscarovém režisérovi Jiřím Menzelovi (†82), si svůj současný vztah s egyptologem Miroslavem Bártou (52) v posledních letech až na úplné výjimky poměrně důsledně chrání. Nyní se však rozhodla otevřít a prozradit o jejich soužití první detaily. A jsou vskutku zajímavé.

O tom, že Olga a Miroslav spolu tvoří pár, dlouhou dobu nevěděl vůbec nikdo. Až v listopadu 2020 se Menzelová tak trochu mimochodem pochlubila, že je trojnásobnou maminkou. Zároveň vyvolala menší poprask, když při té příležitosti prozradila, že nejde o žádný čerstvý přírůstek do rodiny, ale že ve skutečnosti syna Alberta porodila už před rokem a půl (tedy zhruba v květnu 2019).

„Seznamte se: Všichni vědí, že existuje, ale nikdo ho nikdy neviděl, někdo jako Yetti. Náš Albísek,“ svěřila se tehdy vdova po Jiřím Menzelovi na svých sociálních sítích. Fakt, že třetího potomka úspěšně rok a půl tajila, zároveň znamenal, že porodu se dožil i Jiří Menzel, který zemřel 5. září 2020. Dle Menzelové měl Jiří, se kterým má dceru Evu Marii, z jejího třetího těhotenství velkou radost.

Své nejstarší dítě, dceru Annu Karolínu, která se narodila v roce 2008, má Olga s režisérem Jaroslavem Brabcem, s nímž měla zhruba dva roky mimomanželský vztah. Po jeho rozpadnutí se však vrátila zpět k Jiřímu, který ji opět přijal za svou partnerku.

Od onoho šokujícího odhalení se však Olga Menzelová opět odmlčela a o svém partnerovi Miroslavu Bártovi neřekla téměř nic. Tedy až doteď, kdy se odhodlala poprvé osmělit a o svém vztahu po letech veřejně promluvit.

Olga s partnerem hojně cestuje, hlavně do Egypta

Začala tím, jak vlastně tráví léto a zda jej po boku renomovaného egyptologa vlastně tak trochu nemusí trávit právě v Egyptě. „Přes léto jsme v Čechách a po dlouhé době si to moc užíváme,“ prozradila Menzelová v rozhovoru pro Super.cz.

„Předtím mě tedy Mirek s sebou vzal na egyptologickou konferenci do Granady, to bylo taky moc fajn. Díky Mirkovi jsem se dozvěděla o starém Egyptě spoustu věcí, které laická veřejnost neví. Je to šíleně zajímavá profese, milují to i naše děti,“ pokračovala Olga a dodala, že Egypt samozřejmě je jejich pravidelnou cílovou destinací.

„Často na archeologické lokality do Egypta také jezdíme. Mirek si to přeje, abychom byli s ním.“ Dle Wikipedie dvaapadesátiletý Bárta od roku 2011 vede výzkum egyptské archeologické lokality v Abúsíru a celkem šest let do roku 2019 působil jakožto ředitel Českého egyptologického ústavu.

O jeho úspěších svědčí i celá řada ocenění, například Cena rektora Univerzity Karlovy, Cena Bedřicha Hrozného za archeologické objevy v Abúsíru či Cena za nejlepší vědeckou publikaci nakladatelství Academia za rok 2017.

Olga Menzelová vzpomíná na manžela Jiřího Menzela:

S partnerem Miroslavem se důsledně chystají na apokalypsu

Další velkou zálibou Miroslava i Olgy je očividně také snaha připravit se na všemožné neočekávané události od výpadku elektřiny neboli blackoutu pravděpodobně až po hotovou apokalypsu a konec civilizace.

„Miroslav už v roce 2016 napsal knížku Na rozhraní, a kdyby si to naši politici přečetli, mohli vědět, co mají dělat, a nemuseli by být zaskočeni Ruskem a nedostatkem plynu,“ zkritizovala současnou politickou reprezentaci Olga Menzelová, která je dle svých slov na nepříznivé dopady energetické krize včetně úplného výpadku elektřiny dobře připravena.

„Je jen otázka času, kdy se to stane, my jsme připraveni a víme, co mít doma,“ varovala na závěr čtyřiačtyřicetiletá vdova po Jiřím Menzelovi před možným kolapsem elektrické sítě, na který je zřejmě doma vybavena vlastním generátorem, zásobou konzerv s jídlem a možná i vlastním filtrem, který vyrábí z dešťové pitnou vodu.

Sdílejte článek
Štítky cestování rozhovor konec světa apokalypsa Egypt vztah děti Jiří Menzel Olga Menzelová blackout egyptologie Český egyptologický ústav Miroslav Bartoš

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.