Celebrity

22. listopadu 2022 05:30

Josef Šťastna

Pamela z Účastníků zájezdu se stáhla do ústraní. Co dnes Jitka Kocurová dělá?

V roce 2006 do kin vstoupila letní komedie Jiřího Vejdělka (50) Účastníci zájezdu, která divákům v mnoha polohách představila také miss Jitku Kocurovou (43). Ta ztvárnila naivní blondýnku Pamelu a před kamerou se nebála ani odvážných scén. Jak dnes kráska z legendárního filmu žije?

Jako naivní, ale krásná Pamela nedávala spát zpěvákovi Maxovi, kterého s lehkostí ztvárnil slovenský herec Ondřej Kovaľ (43). I díky tomu, že druhá vicemiss z roku 1999 předvedla v úspěšné komedii silikonové poprsí, se doslova přes noc stala jedním z tehdejších sexuálních symbolů.

Jak Jitka Kocurová vzpomíná na roli v Účastnících zájezdu?

O tři roky později se objevila ve filmu Veni, vidi, vici, který kritika nepřijala dobře. Šlo mimo jiné o film, při jehož natáčení se Sandra Nováková (40) zamilovala do producenta Jana Nejedlého (52). Zpět ale ke Kocurové, která se stáhla do ústraní a společenské akce vyhledávala jen sporadicky.

S manželem Tomášem Abrahamem vychovává syna Tomáše a dceru Barboru, která zaznamenala, že má slavnou maminku, a v souvislosti s Účastníky zájezdu ji napadla řada všetečných otázek. „Baruška vyzvídala, jestli jsem svého televizního pána měla ráda a jestli to bylo ještě před tatínkem. Musela jsem jí vysvětlit, že jsme herci a že vše bylo jen jako. Faktem je, že jsem se s hercem Ondrejem Kovaľem od natáčení neviděla,“ přiznala se smíchem webu Herminapress.cz.

Z Jitky Kocurové je dnes vážená podnikatelka

V současné době se Kocurová věnuje hlavně charitě a také esenciálním olejům. A jako matka dvou dětí se hlavně stará, aby doma panovala dobrá nálada a pohoda. „Nenudím se. Devítiletá Barunka se věnuje krasobruslení u Tomáše Vernera a s ní hodně času trávím u ledu. Dokonce už závodí a je krásné vidět, jak jí to jde. Dvanáctiletý Tomášek lyžuje a jemu se zase věnuje manžel Tomáš,“ dodala okouzlující žena, které by její věk hádal málokdo.

Právě její syn Tomáš byl osobou, která stála za nápadem rozjet byznys s oleji. Často byl nemocný, užíval antibiotika a Kocurová hledala cestu, jak mu pomoci. K esenciálním olejům ji přivedla kamarádka a Kocurová začala věřit, že fungují. V tu chvíli se rozhodla, že modeling i herectví odloží na druhou kolej a rozjede naplno právě podnikání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.