Celebrity

29. března 2023 14:55

redakce Prima Ženy

Petr Kolečko se tajně oženil. Své ano si řekli s Anetou Vignerovou, důkazem je prsten

O pořádný šok se postaral scenárista Petr Kolečko (38). Před čtrnácti dny si podle webu Blesk.cz vzal na Staroměstské radnici za manželku matku svého syna Anetu Vignerovou (35). Přitom donedávna randil s Denisou Nesvačilovou (31) a vypadalo to, že herečka si získala jeho sympatie. Dokonce kvůli ní odešel od rodiny. Teď je ale vše jinak.

Svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka se měla podle webu Blesk uskutečnit 14. března na Staroměstské radnici. Důkazem má být i snubní prsten, který Kolečko měl na prsteníčku v pondělí v pořadu Nový den na CNN Prima News (v úvodním videu).

Jak se uzavřelo jedno velké KOLEČKO? Podívejte se zde!

Redakce serveru Prima Ženy se pokusila telefonicky kontaktovat Kolečka, Vignerovou i Nesvačilovou, ovšem ani jeden z nich se k sňatku nevyjádřil.

Kolečko se přitom ještě na začátku března ukázal na vyhlašování ankety Český lev po boku herečky Denisy Nesvačilové. Mnozí si mysleli, že milostný trojúhelník je konečně vyřešen a srdce scenáristy patří zrzavé krásce. Jenže i tam to asi nebylo úplně idylické. Před vyhlášením filmových cen měl pár několik rozepří a vášnivých debat, při kterých dokonce Kolečko utrpěl zranění. Na slavnostní večer přišel se zavázanou rukou.

Pochybnosti o vztahu s Nesvačilovou nastaly, když Aneta Vignerová sdílela na Instagramu video z výletu, který nazvala „mezizastávkou“ a ve kterém jí do koupelny vlezl právě Petr Kolečko. Lidé začali spekulovat o jeho návratu k ženě, se kterou má tříletého syna.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.