Celebrity

6. září 2022 10:38

Tamara Fränzlová

Premiéra filmu Jan Žižka: Šebrle ukázal krásnou přítelkyni, Hanychová vyvedla Soukupa

Dlouho očekávaná premiéra nového českého filmu Jan Žižka míří do kin. Kinematografickou událost si nenechaly ujít hvězdy českého i světového formátu, které se prošly po červeném koberci. Kdo na slavnostní premiéře nesměl chybět a kdo naopak účast odmítl?

Velkofilm o největším českém vojevůdci Janu Žižkovi měl konečně svou premiéru a míří do kin. Historické drama se pyšní hvězdným obsazením, ve kterém mohou diváci kromě hollywoodských celebrit vidět i známé české tváře. Některé z nich se na slavnostní premiéře prošly před Slovanským domem po červeném koberci, jiné slavné osobnosti přišly ocenit nejdražší počin české kinematografie s půlmiliardovým rozpočtem.

Režisér a producent snímku Petr Jákl dorazil společně s manželkou Romanou Jákl Vítovou, jež si ve filmu zahrála menší roli středověké vesničanky Terezy. Jáklovi dorazili mezi prvními, aby celou promenádu zahájili. Redakci ShowTime režisér přiznal, že právě jeho žena stojí za vznikem a dokončením velkofilmu. „Jákl se nám svěřil, že to byla právě manželka, která jej po celou dobu tvorby a vymýšlení filmu držela nad vodou. Přiznal, že chtěl natáčení vzdát, ale díky ní se tak nestalo,“ přiblížila reportérka redakce FTV Prima Daniela Révai.

Slavnostní premiéru si nenechal ujít ani představitel Jindřicha z Rožmberka, zahraniční herec Til Schweiger, který se do Prahy vždy rád vrací, či Sophie Lowe, jež ztvárnila hlavní ženskou roli, Kateřinu. Na červeném koberci dále nechyběly ani známé české tváře, které ve snímku vedle hollywoodských celebrit rovněž zazářily. Promítání si nenechal ujít ani Karel Roden, Jan Budař či Roman Šebrle, který se poprvé takto na veřejnosti ukázal s krásnou novou přítelkyní Lenkou.

Na premiéře se sešla Hanychová se Soukupovou ex Brožovou

Mezi pozvanými hosty samozřejmě nesměl chybět ani jeden z nejsledovanějších párů českého showbyznysu – zamilovaná dvojice Agáta Hanychová s partnerem Jaromírem Soukupem. Slavnostní premiéra se však neobešla bez lehce vypjaté atmosféry, neboť na akci dorazila i moderátorova bývalá přítelkyně Kateřina Brožová, které dělala společnost její dcera.

Kdo naopak chyběl, byli dva hlavní herci celovečerního snímku, představitel Jana Žižky Ben Foster a světově uznávaný oscarový herec Michael Caine, kterého mohou diváci na plátně vidět jako Lorda Boreše. Svou nepřítomnost oba odůvodnili neodkladnými pracovními závazky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.