Celebrity

11. září 2022 12:30

redakce Prima Ženy

Princezna Kate dojala truchlící. Řekla, jak princ Louis reagoval na smrt královny

Princové William (40) a Harry (37) společně s manželkami vyšli před hrad Windsor, aby poděkovali britskému lidu. Hovořili s nimi o ztrátě, kterou v tuto chvíli prožívají a přijímali projevy soustrasti. Princezna Kate (40) pak přítomné dojala, když řekla, jak princ Louis (4) reagoval na zprávu, že jeho prababička královna Alžběta II. zemřela.

Princové William a Harry překvapili britský národ, když se společně s manželkami objevili před hradem Windsor. Přišli tam pozdravit příznivce královské rodiny a prohlédnout si květiny, dary a vzkazy, které lid nechává u bran na počest zesnulé královny. Při té příležitosti s přítomnými truchlícími i ztratili pár slov.

Poslední hodiny královny Alžběty II.

Ve čtvrtek se začali nejbližší královny Alžběty II. sjíždět do Balmoralu poté, co její lékaři projevili obavy o její zdraví. Včas u ní bohužel byly jen její děti Charles, nyní král Karel III., a princezna Anna. Jako poslední přijel princ Harry, a to až poté, co smrt královny byla oficiálně oznámena nejen britskému lidu, ale také světu.

Zatímco byl princ William na cestě do Balmoralu, princezna Kate zůstala doma s dětmi. Ještě než se veřejnost dozvěděla, že Velká Británie je po více než sedmdesáti letech bez panovnice, musela Kate svým dětem oznámit, že přišly o prababičku.

Kate prozradila truchlícím, jak krásně Louis reagoval

Od čtvrtka se truchlící Britové scházejí na místech, která jsou pro královskou rodinu významná, aby uctili památku zesnulé panovnice. Někteří z nich se u Windsoru už setkali s králem Karlem III. a jeho chotí Camillou, jiní pak s princi Williamem, Harrym a jejich manželkami.

Princové i Kate a Meghan s truchlícími pohovořili a přijímali jejich projevy soustrasti. Sami jim také povídali o tom, jaké jsou jejich pocity ze ztráty velké panovnice a milované babičky a prababičky. Princezna Kate řekla, jak na smutné zprávy reagoval její nejmladší syn.

Banita Ranow byla mezi lidmi truchlícími u Windsoru a deníku Daily Mail řekla, jak Kate mluvila o chvílích, které následovaly poté, co dětem sdělila, že prababička zemřela. „Louis řekl, že babi je teď aspoň s pradědečkem,“ řekla princezna z Walesu přítomnému lidu.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie Alžběta II. Wales princ Harry Meghan Markle královna Alžběta II. Karel III. William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu Louis, princ z Cambridge Hrad Windsor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.