Příprava na kariérní pauzu? Marek Ztracený za miliony koupil bydlení na Kanárech

Marek Ztracený s kariérou nekončí

Zpěvák Marek Ztracený (37) si letos opět domů odnesl sošku Zlatého slavíka a těší se popularitě, jakou na tuzemské hudební scéně nemá nikdo jiný. Loni na podzim oznámil chystaný megakoncert v Edenu i následnou pauzu od živých vystoupení. Mezitím si za vydělané peníze pořídil nemovitost na oblíbeném ostrově Tenerife.

Horské sídlo už má, nyní přidal to přímořské

Bylo by asi naivní myslet si, že veleúspěšná kariéra Ztracenému nepřinesla kromě nespočtu ocenění a fanoušků také finanční ovoce. A jak vidno, hudebník se snaží své prostředky mimo jiné investovat s vidinou budoucnosti – nebo minimálně s předpokladem, kde by během své pauzy od živého koncertování mohl chytat bronz a odpočívat.

Jak známo, Marek Ztracený si své rodinné sídlo nechal postavit na Šumavě, kde, jak sám napsal k fotce na lehátku z terasy s výhledem na hory, „hodlá zestárnout“. Kromě občasných fotek s šumavskou přírodou v pozadí se však v poslední době na jeho Instagramu začaly objevovat fotografie z Kanárských ostrovů, konkrétně z populárního turistického cíle – ostrova Tenerife.

Ztracený sousedí s Bendovou či Davidem

A nyní se ukázalo proč. Populární zpěvák totiž podle všeho na ostrově investoval řádově několik desítek milionů do nemovitosti obsahující celkem pět apartmánů, která se nachází v letovisku Costa Adeje. Zařadil se tak po bok dalších českých celebrit, jako je Michal David (62) či Alice Bendová (49), kteří na Tenerife rovněž vlastní nemovitosti.

I když médiím koupi apartmánů měly potvrdit anonymní zdroje, sám zpěvák o nich veřejně hovořit nechce. „I kdyby to tak bylo, nejsem zastánce veřejného vychloubání,“ řekl Ztracený pro deník Blesk. „Aniž bych chtěl být nesdílný, tak nějak nepovažuji za sympatické, když někdo vypráví, kde, co a za kolik koupil – a to jak u veřejně známých lidí, tak i u stolu v restauraci,“ dodal.

Nákup dost možná zprostředkovala Belohorcová s partnerem

Na Tenerife se mu však očividně líbí, ostatně tam hned po Vánocích s rodinkou zamířil a oslavili tam spolu příchod roku 2023. První novoroční fotka z krásné terasy s úžasným výhledem společně se snoubenkou Marcelou (37) a synem Markem (11) ostatně hovoří za vše. A v komentářích skrývá i jeden zajímavý detail.

Většině známých osobností, které na Tenerife vlastní své nemovitosti, jejich koupi zprostředkoval Vlastimil Hájek společně se svou manželkou Zuzanou Belohorcovou (46), kteří na ostrově dlouhodobě žijí a provozují realitní kalendář. A právě Zuzana Belohorcová všechny Markovy fotky z Tenerife poctivě a vždy v pozitivním duchu komentuje. Není proto vyloučeno, že i Ztraceného nákup pomáhal uskutečnit tento známý pár.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.