Vy jste ten Zákopačnik, splete si Milenka Alexandra Hemalu v Zátoce

Milenka má poslední dobou na slavné osobnosti štěstí, ale rozhodně nečekala slavného hlasatele v Zátoce! Toho si sice spletla nejdříve se slavným moderátorem počasí, ale naštěstí má i Alexander Hemala slunce v duši.

Alexander Hemala si v seriálu Přístav zahraje sám sebe. Seriálová fabulace pasuje na to, že bývalý hlasatel chce natočit reportáž o byznysu Pepy Krupičky. Po cestě bohužel potká Milenku...

Alexander Hemala bude hrát reportéra, který přijede natočit reportáž s Pepou Krupičkou (Martinem Zounarem). „Na natáčení jsem byl hodně zvědavý obzvlášť proto, že jsem se v této scéně potkal i s Kateřinou Hrachovcovou. Jsme totiž skoro sousedé, k jejímu manželovi jezdím už dlouhá léta se psem. Ona v seriálu vytváří nepřehlédnutelnou postavu, která s dějem umí úžasně zamíchat. Baví mě, jaké herecké kreace předvádí. Když mám čas, s chutí se na nějaký díl seriálu podívám, ale ne vždycky jej stíhám, jsem tedy něco jako nepravidelný divák,“ vysvětluje Alexander Hemala.

Účinkování v Přístavu zdaleka není jeho první seriálové hostování. „Spíš jsem ale dostával role novinářů, ve filmu Bastardi jsem hrál dokonce školního inspektora. Fascinuje mě, v jakém tempu se seriál točí, kolik textu se musí herci naučit. Bál jsem se, abych nezkazil text a nemusel se kvůli mně obraz opakovat,“ vysvětluje moderátor a dodává, že tatínek byl sice hercem, ale on sám herecké ambice nikdy neměl. „O to víc mě potěšilo, když jsem v šedesáti letech dostal svou první divadelní roli,“ říká.

V seriálu Přístav hraje důležitou úlohu stejnojmenná hospoda. Má Alexander Hemala oblíbený nějaký podnik, kam se rád vrací? „Mám jeden takový malý bar, nebo spíš bařík, kam občas zajdu a dám si dvě deci vína. Jen si tak chvíli postojím u baru a zase jdu,“ vysvětluje Alexander Hemala.

Přístav uvidíte ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.