Richard hostí známé tváře showbyznysu. Proč vyprovokuje soupeře ke konfliktu?

V pondělí se ve speciálu soutěže amatérských kuchařů postaví k plotně spisovatel, zpěvák a novinář Richard Sacher. U stolu přivítá sestavu známých tváří v čele s Monikou Binias a Sámerem Issou. Hostitel si od první chvíle nepadne do noty s jedním soutěžícím. Vylepší atmosféru vtípky Marie Pojkarové?

Známé obličeje z titulních stránek bulvárů se tento týden utkají o výhru v oblíbené kulinářské soutěži. U stolu se sejde zpěvák Sámer Issa, majitel školy zpěvu Jaro Smejkal, zpěvačka Marie Pojkarová a hokejová manželka Monika Binias, která je matkou Ornelly Koktové. Pondělní hostitel Richard je zcestovalý a jeho menu je světové. Podávat se bude italské caprese, řecká polévka avgolemono, italské těstoviny orecchiette s kuřecím masem a rumunský dezert papanasi s tureckým nápojem salep. Soupeře nepozve k sobě domů, protože by to vzhledem k velikosti bytu bylo nedůstojné. Připraví však hostům na postel něco osobního – svoje knihy a ukázku hudební tvorby.

Richard se bude při seznamování snažit o odlehčení atmosféry, jeho vtípek se mu ale vrátí i s úroky. Když vítá zpěváka Jara, předstírá, že se při pohledu na něj vyděsil. Jaro, jehož zdobí v obličeji tetování a piercing, se urazí a prohlásí, že takové přivítání ještě nezažil. Nevraživost mezi oběma pány bohužel poroste. Jaro hostiteli vytkne, že se mu během hovoru nedívá do očí a je mu to extrémně nepříjemné. „Já se tě trochu bojím,“ odvětí Richard. Když mu Jaro odvětí, že se mu jeho chování nelíbí, začne mlátit příborem o stůj a dožadovat se ticha. U jídla se prý nemluví. Dusnou atmosféru se někteří pokoušejí spláchnout vínem. To ovšem dojde a Richard už další nemá. Pro pět lidí koupil jen jednu láhev. Nejvíc to bude mrzet Moniku, které svou téměř netknutou skleničku nabídne Sámer.

Podívejte se na neuvěřitelné vyprávění Marie Pojkarové:

Marie vypráví historku o svém porodu

Odlehčit absurdní situaci pomůže hostiteli jeho dlouholetá kamarádka Marie. Zpěvačka na ostatní vybalí dvě historky, po kterých zůstanou v úžasu. „Já vám řeknu, kde jsem se narodila,“ začne. Monika míní, že na Marsu nebo na Venuši. „Máma mě porodila do záchodu v Bratislavě,“ prohlásí Marie. Pak popíše, že její matku v porodnici nastřihli, běžela na záchod a tam Marii porodila do záchodové mísy. Další neuvěřitelnou historkou je ta o jejím tetování.

Jak v podvečer uvidíte, Sámer s Jarem mají velké množství tetování a budou se bavit o jejich významu. Jaro bude vyprávět, jak přišel k tetování v obličeji. Po chvíli se chopí slova Marie. Na hrudníku má velké tetování pavouka, které chtějí všichni hned vidět. Zpěvačka totiž měla mezi poprsím jizvu po operaci a poprosila tatéra, aby ji zakryl obrázkem berušky. On si prý ale nedal říct a vytetoval jí obřího křižáka. „Já mám arachnofobii jako prase,“ prohlásí Marie, která tetování nakonec ukáže, a odvede tak pozornost od neslušného hostitele.

Jak Richard uspěje s astrologickou zábavou, sraženou polévkou a přesmaženým lívancem? Promítne se hostitelovo chování do hodnocení?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.