Horoskopy

28. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 28. 11. – symbol Hydra

Dle lunární magie je dnes lepší nic důležitého neřešit. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, na plány, což může být v cyklu náročné Luny ve Štíru zvláště náročné.

Luna ve Štíru – ubývá

Dnes hrají hlavní roli emoce, naše nálada se může rychle měnit, i symbol dne je Hydra, proto jsme velmi opatrní ve vztahu k ostatním.

V těchto dnech jsou citlivé reprodukční a vylučovací orgány. Věnujeme pozornost intimní hygieně, podpoříme vylučování. Prospěje nám pohyb, ženám sedací, léčivé a uvolňující koupele. Pěstujeme pokožku těla i obličeje.

Práci střev podpoříme kořeněnými pokrmy, kurkumou, pepřem, zázvorem. Můžeme si uvařit domácí česnečku nebo cibulačku se sýrem. Dostatečně pijeme, především teplé nápoje, kvalitní čaj.

Vyhneme se operacím v oblasti močového měchýře, konečníku.

K dnešnímu dni se hodí černá v kombinaci s bílou. Krásným silným kamenem je hematit nebo perly, které pomáhají proti smutku.

Naši mysl potěší vůně neroli nebo santalu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.