Romana Goščíková prozradila svou tajnou zbraň. Při natáčení zaříkávala počasí

Romana Goščíková jako zaříkávačka počasí na natáčení Agrometalu

Herečka a producentka Romana Goščíková (40) se svěřila s netradičním způsobem, jak zařizuje, aby na natáčecím place klapalo vše hladce a mnohdy nepředvídatelné počasí nekazilo plány štábu. A zdá se, že usměvavá brunetka do svých snah o zahnání deště dala skutečně vše.

Nástrah počasí se obává snad každý filmař. Jakmile scénář tvůrce vyžene mimo interiéry a bezpečí přístřešků, modlí se, aby jim bylo přáno a aby namísto krásného prosluněného dne nepřišly mraky a přeháňky. Zdá se ale, že Romana Goščíková umí poručit i slunci a větru. „Jsem zaříkávačka,“ smála se.

„Po celou dobu natáčení jsem dělala rituálky a hodně jsem si přála, aby to vyšlo,“ svěřila se se svými speciálními triky, které praktikovala během vzniku nového seriálu Agrometal, na jehož další díl se můžete těšit v sobotu večer na Primě. „Až na jeden den, kdy nám pršelo, což způsobilo zpoždění, nám to krásně vyšlo,“ pochvalovala si herečka na posledním natáčecím dni, během něhož zrovna museli doslova kličkovat mezi kapkami deště.

Romana Goščíková spolupracovala coby producentka na tvorbě seriálu s manželem a režisérem Karlem Janákem, zároveň si v něm ale také zahrála Simonu Slepou, dceru majitele maličké okresní PR firmy. Ačkoliv se jako pracovitá a zarputilá manažerka snaží otci pomáhat, jak jen to jde, mnohem raději by byla někde úplně jinde. I přesto dokáže zorganizovat nemožné a rozhodne se dostat hlavního hrdinu Lukyna do finále pěvecké soutěže.

Čtěte také: Rudolf Hrušínský o novém seriálu: Manželka byla ze scénáře zmatená, ale budete se bavit

Rozhodně to ale nebude nijak snadný úkol. „Postava, kterou hraju, má průšvih, protože prošvihne výročí svatby. Na čerpací stanici následně vidí plakát, který informuje o soutěži amatérských kapel. Hlavním lákadlem je ovšem to, že vítěz soutěže získá motorku. Lukynovi se to zdá jako geniální nápad a myslí si, že případná výhra by vyžehlila problémy s jeho manželkou,“ popisuje svou roli Lukáš Příkazký. Plán by to byl perfektní, akorát má jednu vadu. Lukyn zatím žádnou kapelu nemá, a dokonce ani neumí na nic hrát. Simonu tak čeká více než náročný úkol.

Pokud se vám seriál Agrometal líbí, ohodnoťte ho na Kinoboxu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.