S Charliem to málem sekne. Jeho bývalá přítelkyně je těhotná

Bojovat s lidmi na kolenou je zábava – ZOO (152)

Není to tak dlouho, co se Denise Nesvačilové (32) coby potvoře Dominice podařilo zkazit Charliemu a Katce v podání Marka Němce (42) a Lucie Šteflové (28) láskyplný vztah a zapříčinit jejich rozchod. Zatímco ona se raduje a těší, jak nyní majitelku psího útulku zničí, zrazená Katka je nešťastná. Stejně jako Charlie. Ten se navíc dozví šokující informaci. Stane se otcem. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Dominika, dříve štědrá sponzorka psího útulku a milá kamarádka, si mne ruce, jak se jí daří uskutečňovat její zákeřný plán. Katku a Charlieho úspěšně rozeštvala a nyní se chystá zaútočit. „Podle právníka je to čisté. Měli jste sponzorskou smlouvu, ty jsi svoji část dodržela, ale útulek ne. Takže máš nárok na vrácení peněz,“ hlásí nevlastní sestře Kamil, jemuž Dominika klidně zlomila prst jako výstrahu před jeho nevhodným chováním.

Prohnanou zrzku to náramně potěší. „Teď mám nějaké schůzky, ale během dneška na ni vlítnu. Přece jí nedám šanci, aby to rozdýchala,“ těší se jako malá holka. Bratra navíc poučí, proč se ráda postaví proti slabšímu soupeři. „Chytří lidi bojují s těmi, co jsou úplně na kolenou. Je to zábavnější,“ směje se zlověstně Dominika v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě. Nelení a hned odpoledne do útulku zajde. Jenže Katka se odjela vzpamatovávat z rozchodu, takže nečekaný podraz bude řešit její dědeček.

Chcete být součástí smečky? Zahrajte si v seriálu ZOO!

Nečekané těhotenství v ZOO

Jeho představitel Pavel Soukup Charlieho nešetřil a uštědřil mu za nevěru pěkných pár ran holí. Tím spíš ho jen velmi nerad přijde žádat o peníze na záchranu útulku. „Nemám sebemenší důvod vám pomáhat,“ odmítne ho rázně Charlie. Přestože zprvu se pan Kytka naštve a pro bývalého snoubence své vnučky nemá žádná milá slova, nakonec se poníží a navštíví ho ještě jednou. Tentokrát ho však zcela šokuje. „Nikdy bych nepřišel žebrat o peníze, ale Katka čeká dítě. A zatím nechce, abyste o tom věděl,“ prozradí Charliemu, který má co dělat, aby se udržel na nohou. Jak se k nečekané zprávě postaví?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.