Peklo po Bělorusku: Světlana Hofbauerová se ve vojenském seriálu bojí usnout

1. MISE (24) – Záchvat Světlany

Otřesné mučicí techniky, ze kterých jde mráz po zádech. Přesně to bude popisovat ve vojenském seriálovém hitu manželka Davida Hofbauera Světlana. Peklo, kterým si prošla, na ní zanechalo nesmazatelné stopy. Zbavovat se jich bude jen těžko. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Není to tak dávno, co se Marek Němec jako okouzlující doktor David Hofbauer stal v oblíbeném seriálu otcem. Velké překvapení to bylo i pro něho samotného. Když se zcela nečekaně oženil s běloruskou disidentkou Světlanou, kterou tak zachránil před oficiálním vydáním do její domoviny, netušil, že vyžení i roztomilou dcerku Jelisavetku.

Když Světlana náhle zmizela, musel se o malou holčičku postarat. A nutno říct, že mu role tatínka moc sluší, což můžeme vidět na Primě každou středu od 20:15 v seriálu 1. MISE. I proto má pro něho stále větší slabost Kristýna Leichtová coby vrchní sestra Alice Hofmanová, která navíc s manželem zažívá pořádnou krizi. Zatímco Hofman v podání Jana Dolanského plánuje misi v Libyi, ona touží po založení rodiny. Jelisavetku tak Hofbauerovi vždy ráda pohlídá.

Když jim ale malá začne tvrdit, že viděla maminku, nechtějí jí ani jeden věřit. Jaký je to pak pro Davida šok, když se paní Hofbauerová zčistajasna objeví před jeho dveřmi. Žádné velké vítání se ale bohužel nekoná. Jen co Světlana milovanou dceru obejme, zhroutí se k zemi.

Lékařská prohlídka jasně ukáže, že ji někdo brutálně mučil a tahal z ní informace. Hofbauer ani Rasputin nemají o běloruských metodách žádné velké iluze, to ještě ale netuší, jak velkým peklem si Světlana, která odmítá spát, prošla.

Hrůzné běloruské mučení a vydírání

Nedostatek spánku ji naprosto paralyzuje, ona se mu však zarputile brání. Ve snech se jí totiž vrací hrůzy, které zažila. Zoufalý Hof nakonec poprosí o pomoc sexy Pavla Řezníčka jako vojenského psychologa Jelena. Jemu se nebohá žena svěří s otřesnými věcmi, jimž byla vystavena. „Ona se bojí spát ne kvůli tomu, co dělali jí, ale oni před jejíma očima mučili jejího přítele,“ šokuje Hofbauera i Rasputina Jelen.

Světlanu dohnali při výslechu do úzkých vydíráním přes dcerku. Ač nerada, prozradila jim nakonec svého kamaráda. Tím ale její utrpení neskončilo a musela být ještě svědkem toho, jak mučí i jeho. „Do háje, to je bizár tohleto. Řekněte, proč u toho musí ještě být ten člověk?“ je rozčílený David. „Šíření děsu,“ vysvětluje zkušeně Rasputin. „Chtějí, aby lidi věděli, kam až jsou ochotni zajít. A taky věděli, že ona o tom bude vyprávět,“ míní Vilkin, zatímco Jelen jen souhlasně přikyvuje.

Pomůže Světlaně, že o hrůzných zážitcích promluvila? Zbaví se aspoň na chvíli této otřesné noční můry a v klidu usne? Nebo ji budou prožité zrůdnosti neustále provázet a nedají jí spát? To se dozvíme ve středu od 20:15 na Primě v seriálu 1. MISE, v němž nebude jediná, která řeší zásadní životní události. Osmnáctiletá Andy je totiž neustále přemlouvána k potratu, ačkoliv sama si tím tak jistá není.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.