Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Ideální sexuální poloha pro vaše znamení

1/12: Beran
horo - beran

Vaše „sexy poznávací znamení“: Berani chtějí pozornost a nestydí se o ni říct. Aby dosáhli maximálního uspokojení, potřebují hodně stimulace a pořádné dobrodružství.

 

Co vás zaručeně rozpálí: On leží na zádech, zatímco vy si na něm rejdíte jako kovbojka v sedle – tváří k jeho nohám, s pokrčenými koleny (plosky chodidel jsou pod jeho lokty). Můžete měnit rytmus a tempo podle libosti, takže se nikdy nebudete nudit.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?  

 

2/12: Býk
horo - byk

Vaše „sexy poznávací znamení“: Býci si potrpí na těsný kontakt. Platí u nich přímá úměra – čím větší propojení s partnerem, tím více rozkoše a příjemných pocitů.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Stoupněte si zády před partnera a pak se ohněte v pase. Tahle poloha vám zajistí co nejvíc doteků s partnerem, ale zároveň to není žádný stereotyp. Výhodou je, že má partner dostatek prostoru, aby vám současně stimuloval klitoris. Zajímavou obměnou je svázání vašich rukou šátkem.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

 

3/12: Blíženci
horo - blizenci

Vaše „sexy poznávací znamení“: Blíženci milují rozmanitost a strašně rádi experimentují. Před samotným uspokojením upřednostňují vyzkoušet si nějakou zajímavou výzvu, neobvyklou polohu. V té chvíli je ukojí samotný pocit, že pozice dosáhli.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Jestli chodíte na jógu, budete moc dobře vědět, co je pozice můstku (leh na zádech, pokrčíte kolena, přitáhnete chodidla k tělu a zvednete pánev nahoru). Váhu přeneste na ramena a nechte do sebe partnera vstoupit – ten je ve vysokém kleku. Pokud chcete, aby byla poloha intenzivnější, dejte mu jednu nohu na rameno.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

 

4/12: Rak
horo - rak

Vaše „sexy poznávací znamení“: Raci jsou rodinné typy. Tahle jejich vlastnost se promítá i do jejich sexuality – nejvíce při milování ocení tělesný kontakt, pocit intimity. Chtějí cítit sálání partnerova těla – jsou z toho vzrušení a zároveň se cítí v bezpečí.

 

Co vás zaručeně rozpálí: S partnerem se můžete dostat mnohem blíž, než si dokážete představit. Pomůže vám k tomu na první pohled trochu krkolomnější, ale velmi efektivní pozice s nepříliš přitažlivým názvem – pavouk. Muž sedí se zkříženýma nohama (v tureckém sedu), vy na něj nasednete a zkřížíte za jeho zády kotníky. Více intimity během milostných hrátek už snad ani mít nemůžete.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

5/12: Lev
horo - lev

Vaše „sexy poznávací znamení“: Lvi jsou králové džungle – to se u nich nezapře ani v posteli, kde vyžadují maximální pozornost. Mají rádi odiv a vše pěkně pod kontrolou.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Poloha „na koníčka“ přesně vystihuje a dokresluje váš charakter Lvice. Sedíte si v sedle a jste pánem situace. Děláte si, co se vám zachce. Ukazujete chlapovi, kdo je tady na lopatkách a kdo má pěkně navrch.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

 

6/12: Panna
horo - panna

Vaše „sexy poznávací znamení“: Panny jsou v běžném životě hodně praktické. Jenže tichá voda břehy mele – jsou totiž zároveň velmi sexuálně založené. Rády zkoušejí nové a nové polohy, zjišťují, jaká je v nich stimulace a co je nejvíce rozdráždí.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Zkusili jste už s partnerem všelicos? Možná, že vám chybí ve sbírce poloha pro odvážné, která vyžaduje trochu tělesné kondice a současně i zdravá záda. Lehněte si na záda a dejte nohy za hlavu – nemusí být propnuté, ale více či méně skrčené. Určitě si podpírejte rukama bedra. Partner si nad vás stoupne v mírném podřepu obličejem směrem k vám a pronikne do vás. Upozorněte ho, ať se krotí v přírazech – máte jenom jedna záda. Směle do toho, výsledek stojí za to.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

 

7/12: Váhy
horo - vahy

Vaše „sexy poznávací znamení“: Váhy se ve vztahu velmi citově angažují. Jsou poměrně citlivé a svou křehkost si přenášejí i do milování. Přestože jsou konzervativnější, někdy si potrpí alespoň na mírné obměny sexuální polohy a jakousi dramatičnost.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Misionářská poloha je pro vás příliš jednotvárná, ačkoliv se jí nikdy nic nezkazí. Je to sice stereotyp, ale na druhou stranu může být velmi dynamická. Můžete měnit tempo, přetáčet se s partnerem na strany. Když se vám to bude líbit, klidně si od plic zakřičte – v dramatických efektech si přece libujete.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

 

8/12: Štír
horo - stir

Vaše „sexy poznávací znamení“: Štíři bývají velmi tajemní. Mají na tom postavený půvab své přitažlivosti. Snaží se mít všechno pod kontrolou a jejich cílem je to přenést i do ložnice, do sexuálních hrátek.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Ideální pozice jsou pro vás ty, ve kterých jste nahoře. A tou úplně nejlepší je taková, kdy sedí partner na okraji postele a vy se mu vrtíte v klíně čelem k němu. Můžete se ukájet vaší dominancí a držením muže „v otěžích“.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

9/12: Střelec
horo - strelec

Vaše „sexy poznávací znamení“: Střelci nemají rádi, když leží na zemi. Necítí se na lopatkách příliš dobře, svým způsobem je to spoutává a brání v pohybu. Jenže oni chtějí mít svobodu, svůj prostor, aby se mohli vyjádřit.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Posaďte partnera na okraj pohovky, rozdrážděte ho a uvelebte se na něj zády k němu. Nechte se unášet na vlně vášně a užívejte si dosyta slastné pocity naprosté volnosti a nezávislosti. Stačí už jen vzlétnout.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

 

10/12: Kozoroh
horo - kozoroh

Vaše „sexy poznávací znamení“: Možná, že máte utkvělou představu, že jsou Kozorozi strozí a věcní,  bez naprosté fantazie. Nicméně toto znamení patří mezi jedno z nejvášnivějších. Když se cítí sebejistě, svého partnera naprosto odzbrojí svou nespoutaností.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Znáte dětskou hru na trakaře, kdy jeden drží druhého, co je v kliku, za kotníky? Okořeňte vaše milostné hrátky, připravte se do kliku a nechte si partnerem vytáhnout nohy, které mu pak obmotáte kolem pasu. On si vás bude přidržovat za kyčle a jízda může začít.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

11/12: Vodnář
horo - vodnar

Vaše „sexy poznávací znamení“: Vodnáři jsou inovativní typy. Nemají rádi nudu, zkoušejí stále nové polohy a nebrání se sexuálním pomůckám. Nejsou to žádní „slaďoušové“, s emocemi během sexu na ně moc nezapůsobíte.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Lehněte si na záda, vytáhněte nohy ke stropu a nechte partnera kleknout si před vás tak, aby vás mohl pořádně čapnout zespodu za zadek a vy jemu hodit nohy na ramena. V této pozici se můžete štelovat tak, aby vás co nejvíce dráždila. A co oceníte nejvíce? Nemusíte se mu dívat celou dobu od očí – stačí jen pootočit hlavu.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

 

12/12: Ryby
horo - ryby

Vaše „sexy poznávací znamení“: Ryby jsou citlivé, vášnivé, empatické – chtějí, aby byli všichni šťastní a spokojení. Proto jsou v posteli takoví chameleoni – jednou submisivní, jindy dominantní. Berou ohled na svého partnera a jsou mu po vůli. To jim stačí ke štěstí.

 

Co vás zaručeně rozpálí: Kontakt tváří tvář je pro vás velmi důležitý. Proto si budete doslova lebedit v kouzelné pozici, kdy si sednete naproti sobě, pokrčíte oba kolena, dáte chodidla na zem a rozkročíte nohy. Přehoupnete je přes partnerovy, jako byste se do něj zahákla. Začnete se plně oddávat královské rozkoši s upřeným pohledem do očí partnera – to je pro vás největší odměna.

 

Partnerský horoskop: Jaké znamení se k vám nejvíc hodí?

 

-šp-

 

 

reklama